Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet megszívatni egy...

Hogy lehet megszívatni egy munkáltatót - törvényesen - munkavállalóként?

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem elég szívás nekik, hogy ilyen valaki dolgozik náluk, aki azt akarja megszivatni, aki a megélhetését biztosítja. Ha nem szeretsz ott, lépj ki, ennyi.
2018. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Dehogy lépek! Ezzel szívatom meg a legjobban!

Szeretem a munkám, de diszkriminálnak. Egy egyszerű kérdést tettem fel: Hogy lehet megszívatni a munkáltatót?

2018. máj. 17. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is elég szívás neki, hogy ott dolgozol.
2018. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy. Ha rosszul dolgozol, direkt kárt okozol szimplán kirúgnak. Amivel szívnak ha valaki hirtelen felmond, de ha ezt nem akarod nincs semmi. Esetleg ha törvénytelen módon működik valami azt lehet jelenteni, de ezt bizonyítanos is tudni kell.
2018. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Diszkrimináld vissza.
2018. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a kérdező arra gondold, hogy kisfönőköket, hogy lehet megszivatni. Vagy helyi vezetőket, de nem konkrétan a legfelsőbb munkáltatóra. (Pl: mikor árufeltöltő voltam, azon törtem a fejem, hogy a kisfőnökömnek hogyan tehetnék keresztbe a tescoba, mert annyira buta és embertelen is volt) Verbálisan lehet csak idegesíteni őket, de kifejezetten szívatni nehéz.


Viszont ha a főnök egyben a munkáltató is, akkor tényleg a felmondás lehet a megoldás. A munkajogban a diszkriminációt szinte lehetetlen bizonyítani, szóval ilyen módon se nagyon lehetne betenni neki.

2018. máj. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!