Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát ajánlotok?

Milyen munkát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy valaki érettségivel milyen munkaköröket tölthet be. Ne adj' isten még lenne mellé egy OKJ-s papírom (pl. logisztikus). Természetesen nem vagyok naiv, tudom, hogy ilyen végzettséggel 10 emberből 1 végzi milliomosként, de nekem nem is igazán ez lenne a célom. Szeretnék egy olyan állást, ami nem fizikai munka, és lehet vele normálisan keresni. 160-200 ezer nettó környékére gondoltam. Biztosítói, üzletkötői állásokról szívesen hallanék. A kommunikációs készségem azt gondolom egész jó, gondolom sok helyen ezt is figyelembe veszik. 19 éves fiú vagyok egyébként, a jogsit hamarosan leteszem, ha minden jól megy. Annyit még hozzáfűznék, hogy alkatilag elég kisfiús vagyok, ez jelenthet hátrányt egy állásért folyó harcban, ha jól gondolom.

2018. ápr. 18. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
ha megy az angol meg a német akkor egy ssc simán ad 300-350 bruttót meg kb bruttó 20-40 kafetériát
2018. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

"Annyit még hozzáfűznék, hogy alkatilag elég kisfiús vagyok, ez jelenthet hátrányt egy állásért "


BUTÁÉKNÁL igen !


találkoztam én olyan kisfiús fiúval már az életemben, hogy olyan ereje volt mint egy baromnak :D Akkora kezei voltak mint egy szívlapát és puszta kézzel tekert le valamit valamiről, amit csak a gép tudott (és ő).

2018. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na igen, csak hát ha van rákfeném, akkor az egyértelműen az idegen nyelv... Így nagyon zsengék az esélyeim?
2018. ápr. 18. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de egy érettségivel és egy OKJ-s képzéssel a zsebben kb. 50 emberből végzi 1 milliomosként, ha szerencséje van. A többi csak akkor, ha kimegy külföldre dolgozni. Vagy ha diplomát szerez valamilyen logisztikai szakirányon. Felsőfokú végzettség nélkül alkalmazottként, Magyarországon nem könnyű megélni. Menj inkább egyetemre, én örülnék ha ennyi idős lennék mint te és nem munka mellett kellene csinálnom.


27F

2018. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meki
2018. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!