Candax kérdése:

Feladni az álmaimat?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, rendőr szeretnék lenni már gyermekkorom óta, sportoltam is, fizikailag jó állapotban vagyok, de a vérnyomásomra gyógyszert szedek, mert magas. Viszont a felvételi követelmény szerint a vérnyomás kizáró ok lenne. Most teljesen összezuhantam hogy fel kell adnom azt amit kiskoromtól kezdve csinálni szeretnék. Van valami ötletetek?

2018. máj. 22. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magas vérnyomást nem lehet sporttal és diétával, esetleg életmód váltással csökkenteni?
2018. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na és ennek mi köze van a családi kapcsolatok témakörhöz és a nagyszülőkhöz ?
2018. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincsen megadva határérték.Például gerincferdülés is kizáró ok mégis felvettek így embereket...megkell próbálni eljutsz az orvosi vizsgálatig és ott kiderül.Az orvos dönti el hogy ez "még belefél" vagy nem.
2018. máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Lúdtalp is az. Mégis, hány rendőrnek nincs gágogó lába? Naugye. Pidong próbája az evés, menj csak el, és örülj ha felveszbnek. Ha ne!, akkor sincs semmi baj, van még pár munkakör a rendvédelemben.
2018. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként is az utóbbi 3-4 évben drasztikusan lecsökkentek a pontszámok...
2018. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
60%

Pszichoszomatikus megközelítéssel próbálkoztál már?


Nem csak test vagy, hanem tudat és érzelmek is, a magas vérnyomásod valaminek az okozata.


Nekem 22 éves koromban rendszeresen magas volt, lelkileg nagyon nem voltam rendben, mióta dolgoztam magamon pszichésen azóta teljesen normális a vérnyomásom.

2018. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!