Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vernek otthon. Már kezdem...

Vernek otthon. Már kezdem feladni. Segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés

Anya elvált apától, 4 éve jött össze valaki mással, akivel 2 éve össze is házasodott. De ez az ember egy állat. Eleinte csak verbálisan bántott, és elhitette velem, hogy egy senki vagyok, magambafordultam, nem tudtam a jegyeimre koncentrálni, aztán emiatt elkezdett szíjjal verni. Néhány hónapja összeszedtem magam és javítottam rajtuk, csak egyetlen hármast kaptam, erre emiatt is megvert. Azt mondta, hogy ha szólok a rendőrségnek akkor még ennél is rosszabb lesz.

Anyával pedig mindig normális. Apropó anyáról pedig annyit, hogy nem mer közbeszólni, simán hagyja.


Senki sincs akitől segítséget kérnék és már nem bírom. Szeretném, ha vége lenne, de így nagyon nehéz, hogy senkire nem számíthatok. Apával pedig teljesen meg lett szakítva a kapcsolat. Csak annyit tudok róla, hogy Angliába költözött, semmi mást.


16/f


2016. márc. 21. 11:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
71%
Akár kamuzol akár nem, kezdetnek beszélj erről az osztályfőnököddel.
2016. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Ujabb pelda, miert nem jo dontes uj krapekkal osszeallni gyerekesen a gyerek apja helyett.


Apaddal probald valahogy a kapcsolatot felvenni.

Amugy meg gyerekvedelem, osztalyfonok, es igenis rendorseg, valamint azt is mondd meg nekik hogy mivel fenyegetett arra az esetre ha hozzajuk fordulnal.


Anyad meg nem melto az anya elnevezesre, az ilyen csinalt volna inkabb samlit gyerek helyett.

2016. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Azta! Nagyon sajnalom, h ekkora egy szemetlada anayd uj palija. En a helyedben szolnek a rendorsegnek is, meg az osztalyfonoknek is es felvennem a telommal azt, amikor fenyeget (persze ugy, h o nem veszi ezt eszre)
2016. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 hugyosgalacsin ***** válasza:
8%
16 éves vagy és képtelen vagy vissza vágni elég nagy szégyen...
2016. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%

Ha kamu-gyűlöllek, ilyennel hülyéskedni emberéleteket veszthet.

ha nem: Itt vagy a neten. kiderítheted, hogyan tudnád felvenni a családsegítővel a kapcsolatot.

nyugi, ez nem azt jelenti, hogy elvisznek azonnnal állami gondozásba. Csak annyit, hogy elbeszélgetnek, akivel most laksz, meg miféle gondjaid vannak, és ez hogyan lenne megoldható.

2016. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Gratulálok a kedves anyukának, hogy egy fütyi fontosabb neki a saját gyerekénél. Én a helyében már a szóbeli bántalmazás után úgy rúgtam volna v.alagba, hogy Föld körüli pályára áll ez a b.arom kretén. Meg sem vártam volna, míg tettlegességig fajul a helyzet. Kérdező, beszélj első körben egy olyan tanárral a suliban, akiben megbízol, biztosan van valaki, aki segíteni fog Neked. Az a gy.ökér meg hiába fenyeget, majd akkor legyen nagy legény, ha kattan a bilincs a csuklóján. Remélem ez mihamarabb megtörténik! Esetleg nem tudsz átmenetileg valakihez elköltözni, pl. nagyszülők? Vagy koleszba menni?
2016. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
55%
Egyszóval nem itt, hanem a való életben kéne cselekedned,ha az emberi állapotod elviselhetetlen. Tedd meg.
2016. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
16 évesen nem tud vissza vágni mért lenne szényen? Én 16 évesen mentem kollégiumba csak ne legyek othon meg engem is vert az apám pedig suli mellet még dolgozni is jártam diá munkára. Szerintem probáld apád meg keresni, vagy tényleg beszélj az osztályfönököddel erröl ezt nem lehet hosszú távon birni mert egyszer ki akarsz és nagyon rossz lehet a vége. Ha esetleg ugy neki mész ,hogy ott marad azért is te fogsz szívni meg azért is ha nem lépsz fell ellene. Mondjuk anyudnek meg az elsö helyen nem a faszinak kellene lenni ha nem teneked. Én koleszba mentem nyáron meg nyári munkára ott lakhatással 20 évesen meg irány külföld.
2016. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Országos Kríziskezelő és Információs Telefonszolgálat (OKIT)

Magyarországról ingyenes segélyvonal: 06/80-20-55-20

[link]

2016. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%

Voltam a helyzetedben.

Osztályfőnök, gyámügy, orvos, rendőrésg! Ne szarj be a fenyegetésektől, nincs hozzá alapja. A megfélemlítés az ő félelméből fakad, hogy lebukik, mivel bűncselekményt követett el. Adj neki okot a félelemre, neked van hozzá alapod!

2016. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!