Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit illik beleadni a...

Mennyit illik beleadni a családi kasszába?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, most kezdtem el dolgozni, ahogy kicsit szünetelek az egyetemen, de még itthon lakom. Természetesen a szüleim most, hogy nekem is van keresetem, kérik, hogy segítsek bele a havi költségek letudásába, mert hát én is eszek. De azt is csinálhatnám, hogy ülök otthon, azért kezdtem el dolgozni, hogy kihasználjam az időt, és szerezzek magamnak egy kis pénzt. És most nincs is életem egyáltalán, tíz órát dolgozok egy nevetséges összegért, mert a faluban nincs sok lehetőség. De persze szörnyű bűntudat fogott el, hogy ahogy elkezdtem pénzt keresni, egy smucik disznó lettem. 15%-ra gondoltam. Az túl kevés, vagy nem kell szégyellnem magam miatta?

2018. máj. 25. 00:18
1 2
 11/11 TappancsMancs ***** válasza:

Hát igen. Meglepő, hogy csak az 5-ös válasz kapott 100%-ot, pedig mindegyik válasz helytálló és hasznos. Kivétel a 3-as (nyilván).


Az jó ha csak megkérdezi mennyit adjon és az is kiszámolja. Mindegy.

2018. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!