Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Inkább mit választanátok,...

Inkább mit választanátok, havonta 70. 000ft-ot munka nélkül vagy havi 110. 000ft-ot napi 8 órai munkával?

Figyelt kérdés
Nem lehetne semmilyen más bevételetek se feketén se tisztán.
2018. máj. 30. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

ÁÁÁ ember a minimáljövedelem intézményét nálunk nem vezették be és nem is fogják kár ezen álmodoznod!


Mondjuk engem is meglepett annak idején, hogy úgy képzelték, ha nem dolgozol és elmúltál 18 éves havi 70 000Ft-ot kapsz, de ha elmész dolgozni bárhova már nem adják és pl. aki minimálbérért dolgozik kapna 160 órára nettó 91 770Ft-ot.

Szerintem nem lenne ember, aki ennyiért dolgozna, ráadásul minden gyerekre lett volna kortól függően pénz, tehát egy adott réteg még jobban elszaporodott volna és bekövetkezik a világvége!


A görög 360eurós munkanélküli minimáljövedelemmel kitudnék viszont én is békülni és tojnék a világra :)

2018. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Én a 70 ezret választanám munka nélkül.
2018. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
gondolj bele, ez gyakorlatilag annyit jelent hogy havi 40 ezret kapsz 8 óra munkáért naponta, mivel azt a 70-et munka nélkül is megkapod, szerintem havi 40-ért nagyon nem éri meg
2018. jún. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!