Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát válasszak, ha...

Milyen munkát válasszak, ha soha nem akarok férjhez menni és gyerekem sem lesz valószínűleg?

Figyelt kérdés
Lehet, kicsit fura a kérdés, de mindjárt megértitek: egyke vagyok, aki a lányokat szereti (én is lány vagyok). A mai politikai helyzet itt nagyon családcentrikus... pozitív diszkriminációban részesülnek a házas, 3 gyerekes családok. Ha így haladunk, lehet pár éven belül üldözni fogják a melegeket vagy megszüntetik a bejegyzett élettársi kapcsolatokat. Olyan munkát szeretnék és olyasmit akarok tanulni, amivel nem kopik fel az állam, ha esetleg egyedül maradnék. (Mindenre nyitott kivéve a trollkodás, illetve az orvos-gyógyszerész-jogász-mérnök)
2018. jún. 3. 08:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem, félreérted. A kérdésem az volt, hogy mivel egyelőre csak az adókedvezmények és a "néphülyítés" diszkriminálják a szingliket, az egyneműeket és az élettársakat, később viszont lehet, hogy a melegek ellen ellenpropagandát fognak indítani (Dúró Dóra és társai...). És ha ebben az országban akarok maradni és szingliként megélni (vagy élettársi kapcsolatban esetleg gyerek nélkül), jó kell keresnem. Ezért kérdeztem, hogy milyen pályák jöhetnek szóba.
2018. jún. 3. 10:25
 12/18 anonim ***** válasza:
73%

Mint minden jó épülő szélsőséges diktatúrában - fenn kell állandóan tartani az ellenségképet, hogy legyen mitől rettegjen a nép és természetesen dicső vezetőnk megvédhesse szeretett népét az aktuális veszélytől.


Őszintén csodálkoznék, ha Soros, a migránsok és Brüsszel lecsengése nagyon hamar ne kerülnének terítékre a melegek, hiszen könnyű célpontok. Meg ugye fogy a magyar (sigh..)


Mindentől függetlenül amíg nem jársz pride-ra addig nincs a homlokodra írva a szexuális orientációd. Továbbá ha családot szeretnél akkor elég könnyű egy nőnek bekapni a legyet akár egy este is, ez nem lehet akadály...

2018. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező én pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok. Gyerekem ugyanilyen okból aligha lesz, az országból nem akarok menni, mert a szüleim itt élnek és már idősebbek.

Próbálkoztam több területtel is, most már leginkább az informatika és azon belül a programozás felé hajlok. Jól fizet, lehet távmunkában is csinálni idővel, végtelen lehetőség van benne gyakorlatilag.

2018. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kikezdenék a melegeket. Ezt nem nézem ki szeretett honatyánkból, a rendszerváltáskor még kimondottan liberális volt, és most is legfeljebb homofób kijelentéseket tesz, de nyíltan nem gyűlölködő. Én inkább a másik pártból nézem ezt ki.
2018. jún. 3. 10:42
 15/18 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen lényegtelen, hogy akarsz-e családot, leszbi vagy-e vagy sem. Egyedülálló nő is fogadhat örökbe, részt vehet lombikprogramban, ill. anonim donortól származó spermával mesterséges megtermékenyítésben. Sőt, a saját gyereked után te ugyanúgy részesülsz a családtámogatásokban, mint bármelyik hetero pár vagy egyedülálló szülő. Nincs szingliadó, sem melegüldözés, és nem is lesz. Az, hogy a kormánypolitika fókuszában a családok állnak, nem jelent negatív diszkriminációt mindenki másra.

Azt hittem, ezt azért nem kell elmagyarázni olyasvalakinek, aki egyetemre készül.

2018. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
87%
Ne a kormánynak éld az életed hanem magadnak. Én ismerek olyan leszbikus párt, akik Magyarországon pár hónappal ezelőtt gyereket vállaltak egy ffi bevonásával. Na bumm. Szerintem mindenki élje úgy az életét ahogy jól esik neki.
2018. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
61%

# 14

Ha valaki itthon belefeszül a melegekbe az 100%, hogy Orbán lesz a családpolitika mögé bújtatott propaganda és hangulatkeltés formájában. De ne izgulj, van még 3 év a következő kampányidőszakig, addig nem kell ilyesmi miatt aggódni :)

2018. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező te beteg vagy, de nem a leszbikusságod miatt, hanem a felfogásodból és tudatlanságodból adódóan!


"Magyaroszágon az örökbefogadás és a mesterséges megtermékenyítés nem engedélyezett azonos nemű pároknak."---Magyaro"r"szágon az állításod TÉVES! Kivétel ha férfi vagy, mert úgy tényleg nem engedélyezett a mesterséges megtermékenyítés :)

2018. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!