Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik országba érdemes menni...

Melyik országba érdemes menni dolgozni, ahol nincsen/kevés a migráns, és még a fizetés is jó?

Figyelt kérdés

2018. jún. 3. 18:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%
Ismétlem, nem a munkába járó, adófizető migránskról van szó, hanem azokról akik kimennek, nem tisztelik a kultúrát, nem beszélik anyelvet, nem dolgoznak és csak a segílyért vannak ott. Libsiknek nehéz felfogni tudom, de hogy ennyire. Amúgy elég fos szomszédságban lakhattál, ha egy Kanadai nem lakott melletted. Ha pakisztániakkal akarok lakni akkor Pakisztánba megyek, nem Kanadába.
2018. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Meg nem csak azt kell nézni h juhuuuuuuu itt semmire sem mentem, de kinn lehet 400ezerért mosogatni jeeeeeeh hanem azt is, hogy pl Dánia még nyugati viszonylatban is hírhedten drága. Minden minimum 3x-4x annyi.
2018. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem vigyél egy Stop soros-os zászlót, az megvéd mindentől
2018. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%
Mosogatás alapvetően szállodáknál van, ahol kapsz ingyen (vagy nagyon olcsón) szállást és ellátást. Én a helyedben Ausztriába mennék, a kisebb hegyi falvakban tuti nincsenek homoki nggerek. :D
2018. jún. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Gépészmérnöki diplomám van.
2018. jún. 3. 23:23
 16/22 anonim ***** válasza:
76%
Egész jó, hogy még egy diplomát összetaligázó ember sem érti, hogy ami Magyarországon évek óta köztájékoztatás címen megy, az virtigli hazugság. Jártam 50+ országban, nem attól kevésbé biztonságos valamelyik hely, hogy egy teljesen átlagos folyamat részeként a nagyvárosok multikulturálisak.
2018. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ezt mondd Párizs külvárosában. Oké, hogy a Fidesz tolja a demagóg fasságait, de attól még van igazság abban, hogy az iszlám veszélyes.
2018. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy akkor te is migráns leszel? Tehát, bárhova mész, egy mindig lesz veled! :)

+ ha a családod viszed, akkor ők is.

2018. jún. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Csak azzal a különbséggel, hogy nekem keresett szakmám van, és nyelveket is beszélek, ellentétben azokkal akiknek se szakmájuk, se nyelvtudásuk, és csak a segélyért mennek külföldre.
2018. jún. 4. 12:07
 20/22 anonim ***** válasza:

Aki Dániával vagdalkozott feszt se élt még ott az tuti. :)

Van "migráns" és magyarok is szép számmal.. :)


Meg amit ott ne feledjünk el hogy amíg nem beszélsz perfekt, de tényleg perfekt dánul, te is mindig bevándorló leszel, bár kedvesek veled, de szigorúak (ők igazán allergiásak arra ha valaki nem tagozódik be 100%ban).

2018. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!