Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németországi munka angol...

Németországi munka angol nyelvtudással, lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok 23 éves srác vagyok Angliában éltem de váltani akarok, németül a számokat ismerem csak 100-ig szerintetek milyen esélyeim vannak raktáros munkakörben? Több éves raktárosi tapasztalattal kérdem.

2018. jún. 3. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Magyarországon milyen esélyed lenne csak angollal, magyar nélkül? Pont annyi.
2018. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Az első példája pont nem jó, mert magyar nyelvtudás nélkül is vígan lehet dolgozni Magyarországon, ha értesz valamihez...
2018. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
itthon is volt olyan kollégám aki egy szót nem tudott magyarul azért kérdem, és ha mindenféle nyelvtudás nélkül emberek eltudnak helyezkedni németben akkor angollal miért lenne lehetetlen?
2018. jún. 3. 19:15
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehetetlen, de az nem a raktárosi pozícióra vonatkozik... Inkább a versenyszférában, multicégeknél nem fontos a helyi nyelv ismerete, mert egy nemzetközi mikroközösségben dolgoznak az emberek. A raktárosi munkához szerintem kell a német.
2018. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2018. jún. 3. 19:23
 6/13 anonim ***** válasza:
18%

Simán lehetséges. Németországban alapból mindenki tud angolul, az nem a balkán. Nyilván a boldogulásodhoz majd szép lassan meg kell tanulnod németül is, de a munkához nem előfeltétel.

Egyébként hülyeség amit felül írnak, még egy IT szakembertől sem várnak el angolon kívül mást még Svájcban sem, nehogy Németországban.

2018. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egy alapszintű németre szükséged lesz azért, ha nem is a munkához, de a mindennapi élethez. Hidd el, az egyszerű boltos ott sem feltétlen beszél ám angolul.
2018. jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
annyira nem izgat a mezei boltos, önkiszolgáló kasszák vannak, ha nincs akkor meg mutogatunk kézzel lábbal. Engem csak a munka érdekel a többit már valahogy megoldom.
2018. jún. 3. 20:38
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Németországban elég szarul beszélnek az emberek angolul amúgy. Persze nem szarabbul mint Magyaroszágon, de egy nyugati országhoz képest nem vagyok lenyűgözve az angoltudásuktól. Meg nem is mindenki beszél. Tehát ne Hollandia vagy Dánia szintű angolra számíts.
2018. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Tiszteld meg annyira a nemetek, hogy legalabb alapszinten tanulj meg nemetul. Par honap az egesz.
2018. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!