Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Arufeltolto milyen muszakrendb...

Arufeltolto milyen muszakrendben dolgozik? Lentebb

Figyelt kérdés
Igen erosen gondolkoxok azon, hogy elmegyek az Auchanba dolgozni, mert nalunk keresnek, van is tapasztalatom, biztos felvennenek. 147000 kb a netto ber, ez joval tobb, mint a soron. 50000 forinttal tobbet kapnek, mint most a gyedem. A ferjem fizetesevel egyutt most annyink van, hogy kenyelmesen megelunk, de ugy tudnank felre is tenni. A szakmam logisztikai es szallitmanyozasi ugyintezo, meg sose dolgoztam benne mivel most raktam le nemreg. Van itt olyan anyuka, aki arufeltoltokent dolgozik? Egy eves a babam, 2 eves kora elott csak akkor mennek vissza, ha jo helyet talalok.
2018. jún. 4. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

En tescoban voltam arufeltolto(es penztaros,es pek suto,es kenyeres,es ujsagos.ezt mind egyszerre...)

Nalunk 3 muszak volt de en allando ejjeles voltam.

Ismeros a lidlnel dolgozik de ossze vissza megy.pedig van naluk gyerek.van,hogy nyitos,akkor koran.van amikor kesobb.van mikor delutan,es rendszeresen hetvegen is.

Gyerek mellett nem a legjobb dolog boltban elhelyezkedni.

Nekem mar nagyobbak voltak a gyerkoceim,es ejjelre mindig volt aki vigyazott rajuk.ha betegek voltak sem kellett tp re mennem,tudtam aludni attol,hogy otthon volt.

De most pl a kicsi mellett boltban dolgozni nem tudnek.pedig szerettem igazabol,szivesebben mennek oda vissza ejjelre mint oda ahova fogok menni allando reggeles muszakba hetkoznapra.

2018. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Koszi

Allando delelottot nem lehet megbeszelni a munkaltatoval?

Nekem nem lenne ki vigyazzon a kicsire. Bar gondolom, akkor kevesebb a fizu is..

2018. jún. 4. 09:52
 3/13 A kérdező kommentje:
Marmint bolcsi az lesz, de 5ig, 6ig, oda is kell erni erte.
2018. jún. 4. 09:53
 4/13 anonim ***** válasza:

Az Auchanban minimálisan alkuképes a beosztás. Az alapbeállítás az, hogy 06-tól 14:30-ig és 11:30-tól 20-ig van a műszak, de többen járnak köztesben is.


Viszont 147 ezret nettóban az életben nem fogsz kapni. Nekem a rekordom majdnem fix délutánnal és egy éjszakai leltárral volt nem egész 130 ezer.

2018. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azt irtak, br 234000 ft az alapber

Hat a delutanos nem jo, de azert megkerdem, van ott ismeros

2018. jún. 4. 12:06
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezt egy netes cikkben találtad? Mert azt én is olvastam, és egy iszonyat nagy kamu. Mármint lehet, hogy üzletenként változik, de akkor meg undorítóan igazságtalan dolog, hogy ugyanazért a munkáért 50 km-rel odébb ~25 ezerrel többet kapjon valaki... Mármint félre ne értsd, egyáltalán nem sajnálom tőled, ha tényleg ennyi lesz a pénzed, ennek kellene lennie a nagyon minimumnak ezért a munkáért.


Különben én direkt kértem a fix délutánt. A fix délelőttre még nagyobb az esélyed, mert ugye reggelre több ember kell. (Nem anyuka vagyok egyébként, meg nem is nő, de a családi helyzeted olyan rettentő mód nem izgatja ezt a céget.)

2018. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem, nem netes cikkben.

A varosomban a Deli Auchanban ennyi a fizetes. Ebben a brutto berben benne van az alapber es a potlekok is, juttatasok. Itt van tolem egy kopesre.

2018. jún. 4. 14:47
 8/13 A kérdező kommentje:

Allashirdetesben irtak ki a profession.hun

Egyik ismerosom kvakent dolgozott (nem vicc) de a baratja azt mondta, hogy rendes munkat kell keresnie, kulonben nem marad vele es felvettek arufeltoltonek (nem tudom, melyik boltban dolgozik). Gondolom, akkor nem nehez bekerulni.

2018. jún. 4. 14:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a bicskei Tescónál dolgozom és megkeresek havi 140-150-et mindent összevetetve... szerintem nem rossz állás, mindenki leszólja meg minden de ugyanolyan munka mint a többi. Érettségim van és két b2-es nyelvvizsgám, egyetemet otthagytam (japán szakos voltam). Szerintem nem rossz.
2018. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Es milyen munkarendben? Nehez volt bekerulni? Mi van az allasinterjukon: IQ teszt?
2018. jún. 4. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!