Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Arufeltolto milyen muszakrendb...

Arufeltolto milyen muszakrendben dolgozik? Lentebb

Figyelt kérdés
Igen erosen gondolkoxok azon, hogy elmegyek az Auchanba dolgozni, mert nalunk keresnek, van is tapasztalatom, biztos felvennenek. 147000 kb a netto ber, ez joval tobb, mint a soron. 50000 forinttal tobbet kapnek, mint most a gyedem. A ferjem fizetesevel egyutt most annyink van, hogy kenyelmesen megelunk, de ugy tudnank felre is tenni. A szakmam logisztikai es szallitmanyozasi ugyintezo, meg sose dolgoztam benne mivel most raktam le nemreg. Van itt olyan anyuka, aki arufeltoltokent dolgozik? Egy eves a babam, 2 eves kora elott csak akkor mennek vissza, ha jo helyet talalok.
2018. jún. 4. 09:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
6:00-14:30 majdnem mindig, néha hétvégén 7-8-ra kell menni és természetesen akkor 15 illetve 16:30 ig tart a munka+ néha van túlóra. Olyan is előfordulna néha hogy szabadnapodon behívnak t100-ba de az ritka. Nem volt nehéz, bementem, beszéltem a zöldségárú vezetővel kb 10-15 percet, elmondta mi a munkám, körbe vezetett és ennyi. Az IQ vizsga kötözködés akart lenni? Mert ha tudni akarod akkor 124-es az IQ-m a Mensa 2015-ös IQ-tesztje szerint... amúgy nem, nincs IQ teszt ott bár néhány tagról messziről látszik, hogy néhány probléma de a legtöbb egyszerű normál ember akivel bárhol találkozhatsz.
2018. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem kotozkodes volt. Allasinterjuko n szoktak lenni IQ tesztek.
2018. jún. 5. 07:01
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi, nem, nem volt IQ teszt bár lehet be kéne vezetni itt is...
2018. jún. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!