Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákként futármunka?

Diákként futármunka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Diákmunkát keresek nyárra, futárként. Eddig KFC-ben láttam ilyen lehetőséget, de sajnos robogóra nem engednek a szüleim,illetve tapasztalatom sincs. Nem tudjátok véletlenül, hogy csomagküldő szolgálathoz (GLS,DPD stb) lehet menni diákként futárnak (júliusban, Székesfehérváron)?

2018. jún. 4. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha jól értem nincs jogosítványod, anélkül pedig nem fog menni... A robogó sem úgy van, hogy 1 hét alatt megszerzed a jogsit és utána futárkodsz.
2018. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De, van B és C (még PÁV és GKI nélkül), és mivel szeretek vezetni, ezért szeretnék valami ilyesmi munkát ( csak motorral nincs tapasztalatom), bocs, hogy kifelejtettem.
2018. jún. 4. 15:11
 3/12 anonim ***** válasza:

diákmunkaként kizárt dolog.


rendes munkaként meg maximum akkor, ha ezt jó mélyen magadba tartod.

nagy valószínűséggel egyetlen munkáltató sem venne komolyan valakit, aki már előre tudja, hogy ő csak 2-3 hónapra tervez annál a cégnél...

2018. jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor ez halott ügy. Köszönöm a segítséget!
2018. jún. 4. 23:44
 5/12 A kérdező kommentje:
Esetleg olyat nem lehet csinálni, hogy a KFC-nél robogó helyett autóra jelentkezek? Azzal már van jó pát ezet kilóméteres tapasztalatom, és jól is vezetek (persze profi még nem vagyok), robogóval van kb 0 tapasztalat.
2018. jún. 5. 07:50
 6/12 anonim ***** válasza:

attól függ gondolom, hogy milyen feltételekkel megy ez az állás. ha beszállnak az üzemanyagköltségbe is, akkor nekik valami kis fogyasztású jármű kell, és autót nem fogják engedni.


ha meg nem szállnak be, akkor meg neked nem fogja megérni pont emiatt. fizetés jó része el fog menni a benzinre, és még az autó is jobban fog használódni, szóval szervízbe is gyakrabban kell majd vinni.

2018. jún. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Itt vannak saját autói a KFC-nek, ezért gondoltam, hátha...
2018. jún. 5. 08:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező Találtál már valamit?
2018. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

El küldhetnél privátba hogy melyik KFC hez keresnek robogós futárt? mennyi az annyi? motort adnak? én is csak diák munkát akarok végezni jövő hónaptól mivel ebben a hónapban sajnos nem jó mert el tört a kezem.

Lehet hogy tudok egy céget ahol még autót is adnak, írj ha érdekel.

2018. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találtam azóta, de legfeljebb holnap megkérdezem őket, hátha lehet céges autóval menni (mivel saját autóm nincs, szüleimét meg nem tudom elkérni ilyen célra).
2018. jún. 10. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!