Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát végezzek?

Milyen munkát végezzek?

Figyelt kérdés

20/F.


Sziasztok!


Még suliba járok középiskolába érettségezni jövőre fogok mert rosszul mennek az éveim. Adminisztrátort és könyvelést tanulok. Elég nehéz szakma, nem tudom elképzelni, hogy ezt a munkát végezzem a jövőben. Apum kőműves, és azt mondja, hogy mehetnék vele dolgozni ha szeretnék, de hogy nehéz munka, de hogy munkájuk van elég, és hogy kereshetnék mint a “kis Isten”. Voltam egyik munkatársával dolgozni, és akkor volt végem. Nem értettem mit mond.


Mi érdekel engem? Jóformán semmi ami szomorú tudom. Magányos vagyok, magamban vagyok, haverjaim nagyon nincsenek, barátnőm szintén, milyen munkát tudnátok nekem ajánlani? Jobb lenne ha valahol emberekkel lennék, komunikálni velük, mert eléggé össze húzódós vagyok, és szégyenlős és stresszes.


Mit tudnátok ajánlani?


Köszönöm a válaszokat.


2018. jún. 12. 13:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Szeretném hogy ez javulna hogy ne legyek össze húzkodva és ne legyek szégyenlős
2018. jún. 12. 13:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Supermarket, lidl, aldi,penny,tesco válasz egyet. Vannak állások amik rosszabbul fizetnek, általában azért szidják az ilyen supermarketes állásokat mert 8 általános az amit kérnek csak... "hurr durr nekem van 2 diplomám, nehogy már tescoban dolgozzak ahova elég a 8 ált. is!" azt szidják, mindeközben szinte ugyan ilyen fizetésért dolgoznak máshol, bonyolultabb és stresszesebb helyen... Adminisztráció és könyveléssel akár osztályvezető is lehetnél idővel ami 350-400 brutto a tesconál. Persze ahhoz fel kell küzdened magadat de ez van....
2018. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!