Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gerilla önéletrajzról mi a...

Gerilla önéletrajzról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Páran azt mondják, hogy inkább hátrány, páran meg azt, hogy tök jó dolog. Van, aki azt mondja, hogy kockázatos, mert cégenként változó, hogy kinek tetszik.

Nekem tetszik egyébként.

Ha én lennék HR-es akkor azt mondanám, hogy egy kreativ ember. (Máshol meg azt olvastam, hogy "ne az önélettajzodban kreatívkodj")

De el tudok képzelni egy 40-50 éves HR-est, aki berögzült, mániája a formaiság, szabályok szerint él stb, neki nem biztos, hogy tetszene.

Nektek mi a véleményetek a gerilla önéletrajzokról?



2018. jún. 14. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
hr-esként lefstam mindig is... az interjú a lényeg. az önéletrajz egy kimázolt szr. a lényeg az interjú.
2018. jún. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%

"hr-esként lefstam mindig is... az interjú a lényeg. az önéletrajz egy kimázolt szr. a lényeg az interjú."


Igen? Na és hogy jutsz el az interjúig, zsenikém?


Vagy Te, HR - esként mi alapján szelektálsz, legelső körben?

A CV fénykép alapján?


Idióta.

2023. jún. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
2: azt a sarki rbanc anyukadat, azt. Zsenikem.
2023. jún. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!