Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » KFC mint munkahely? Vélemény?

KFC mint munkahely? Vélemény?

Figyelt kérdés
Érdekelne a kfc-nél dolgozók véleménye, hogy milyen mint munkahely de őszintén...! Fizetés, főnökség stb. Előre is köszönöm

2018. jún. 18. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Én nem dolgoztam a KFC-nél, de beszéltem ott egy dolgozó sráccal, és neki qurvára elege volt már belőle :D kivolt tőle idegileg.. Egy idősebb ott dolgozó nőn meg az látszott, hogy szereti csinálni. Az biztos, hogy kapkodós meló, szóval csak akkor menj oda, ha bírod az olyasmit.
2018. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
41%
Szia! Én egy hete dolgozok a KFC-nel, de kb 1 hét és felmondok. Szar nagyon. Rengeteg mindent meg kell tanulnod. Van egy sztenderd könyv, amit konkrétan be kell vágnod. És online is kell tréninget csinálni, ami 3 hónap. Rengeteg mindenre oda kell figyelni. És emellett kemény fizikai munka, pedig én kasszás vagyok. Csomagolóra ne menyj az még szarabb. Ahol én vagyok a társaság nagyon jó, a főnökség kedves, de nagyon szigorú. Beszéltük is, hogy olyan, mint ha egy katonaságba lennénk. A fizetés sem magas. Qrva kevés. én nekem 700ft sincs órabér, a dolgozók a minimálbért sem kapják meg, legalábbis a szakácsok tuti.Diákmunkára nem vesznek fel senkit, mert ugye alapból 3 hónap a tréning. Tele van mindenki égési sérüléssel. Az egyik csaj keze kokrtétan meg van az égve úgy, hogy annak a nyoma soha nem fog elmúlni. Én is figyeltem, de már 2 helyen megégett az ujjam. Mindenki siettet. Ez minden üzletben így van. Mert a sztenderd egységes a világ minden éttermében. Kemény nagyon. Eszedbe ne jusson ide jönni. Menyj a mekibe. Ott nem kell ilyen fosokat tanulni. De ha jót akarsz magadnak, se meki, se kfc..
2018. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Fél éve vagyok KFC-ben DIÁKMUNKÁN (suliidőben csak heti egy napot jártam). A hangulat nagyon jó, gyorsan cserélődnek az emberek, de a legtöbben jófejek. Nálunk a konyhában megy a zene általában. :D De persze a hangulat/társaság étteremfüggő.

A főnökség nálunk rendes, nem annyira szigorúak. A 3 hónapos tréning csak papíron van, én csak a legelső napomon néztem tréningvideókat, van aki még ennyit sem. Úgyis csak gyakorlással jegyzed meg...

Az előző válaszoló nagyon szar helyet foghatott ki, sajnálom. Mint mondtam, teljesen helyszínfüggő a hangulat, a szigor. Persze a sztenderdeket itt is betartatják, de ezt az "egész sztenderd könyvet be kell vágni" dolgot nem veszik véresen komolyan. Ha ellenőrzés van, akkor nyilván jobban oda kell figyelni, de amúgy nem szedik le a fejed, ha mondjuk véletlenül túl sok majonézt raksz a szendvicsre... Meg hiába kell kb. betanulni a grammokat, nyilván nem mérlegen készítünk minden egyes szendvicset.


Szerintem tök jó, hogy lehetsz változatosan csomagoló, runner, kasszás, konyhás (esetleg lobbys≈takarító) pozícióban, mindegyiket kitanulhatod. De ha mondjuk nem szeretsz emberekkel foglalkozni, akkor lehetsz csak csomis és/vagy konyhás. A pörgést mindenképp bírni kell, illetve tudj alkalmazkodni másokhoz, együtt dolgozni másokkal, legyél segítőkész.



Egy ideig még tuti itt maradok, de év végén 18 leszek, utána lehet hogy keresek valamit ami jobban fizet. (Itt diákoknak 850, este 1105 a bruttó órabér.)


Szerintem az ilyen gyorséttermi meló főleg diákoknak jó, vagy rövid távra ha nincs más. Évekig minden nap 8 órában tényleg szar.

2018. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!