Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Oszinten, ezek a HR-esek...

Oszinten, ezek a HR-esek megis mit csinalnak munkaido alatt?

Figyelt kérdés

16 napja voltam egy allasinterjun a dualis kepzes kapcsan. Az interjun ott volt ket HR munkatars es egy jelenlego dualis hallgato. A lenyeg, hogy azzal az igerettel valtunk el, hogy 1-2 heten belul ertesitenel, akkor is, ha nem kellek nekik. Inkabb 1 heten belul, mondta az egyik cicababa, mert hat ok azert gyorsan dolgoznak.Hat, azota is ertesitenek... Ha van itt az olvasok kozul valaki, aki HR osztalyon dolgozik, vagy van ralatasa a dologra, meselje el nekem legyen szives, hogy hogy nez ki egy ilyen kivalasztasi folyamat a HR szemszogebol, megis mi tart ennyi ideig egy egyszeru visszajelzesben?

Egy nemet kereskedelmi cegnel voltam, ahova allitolag nagyon nehez bekerulni, ketlem, hogy annyira sok embert behivtak volna rajtam kivul, hogy meg mindig interjuztatnak.



2018. jún. 21. 15:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%

Azért amit a kedves 10-es leír, eléggé más osztályok viszik el egy multinál. Van külön munkaügy, akik a papírmunkát intézik, a beléptetés pedig, ha irodai alkalmazottról van szó nagyon nagyrészt IT dolga. A hr-es cicababák nálunk

is csak a candy crusht tolják napról napra.:)

2018. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem sokat,amilyen szinten van a magyar HR,a Linkedinen is jól látható a HR Generalistak 95%a nő,végzettség,tapasztalat,tudás nem szükséges,vannak gyógytornász,turizmus stb. mindenfajta szakosok,elég nőnek szuletni+kapcsolat a HR karrierhez.
2019. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!