Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélkülit milyen feltétele...

Munkanélkülit milyen feltételekkel lehet kapni?

Figyelt kérdés

Dolgozok már lassan két éve teljes munkaidőben. Állást akarok váltani, el is kezdtem keresni. Jelenlegi munkahelyemen egyre rosszabb a helyzet. Ha felmondok, valamilyen támogatást kapok, amíg nem találok újat? Az jelent problémát, hogy közben nappali tagozatos hallgató is vagyok?


U.I. Nem ingyen akarok élni. Átmeneti megoldásként érdeklődöm. Nincs gyerekem, albérleten kívüli fontosabb kötelezettségem.


23F



2018. jún. 26. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
NAppali mellett nincs munkanélküli ellátás, még regisztrálni sem tudsz.
2018. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van: nappali tagozatosként TANULÓ a jogviszonyod, számtalan kedvezménnyel (diákbérlet, TB biztosítottság, diákhitel, stb), így, mivel tanuló vagy, nem lehetsz munkanélküli státuszban. Az álláskeresési támogatás a régi munkanélküli segély másként nevezése, de mint írtam, tanuló vagy, nem munkanélküli.
2018. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!