Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy írjak önéletrajzot?

Hogy írjak önéletrajzot?

Figyelt kérdés

Most raktam le az érettségit, 18 éves fiú vagyok, meg van egy B jogsim, illetve egy informatikus szakmám.


Ennyicske infóból lehet normális önéletrajzot írni? Semmi tapasztalatom nincs... mit kéne beleírjak hogy vonzó legyen az önéletrajzom?

Mindenhova 2-3 év tapasztalattal keresnek embert.


Németből érettségiztem, de csak mert angolul már tudok. De hát azt nem fogják papír nélkül elfogadni hogy tudok. :(


2018. jún. 30. 12:16
 1/2 anonim válasza:

Europassal. Vagy a többi netes sablonnal, van egy csomó.

Tapasztalatként meg szerintem simán be lehet kamuzni pár dolgot, pl önkéntes munka, szabadidős foglalkozás, képességek. Túrbózd fel az ajánlásaid

2018. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első körben érdemes 1-2 évre elmenni gyakornoknak. Ha jó vagy akkor alkalmaznak hosszú távon, ha váltani akarsz akkor pedig ott lesz referenciának az eltelt év.
2018. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!