Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy informatikus mennyit...

Egy informatikus mennyit keres érettségivel?

Figyelt kérdés

2018. júl. 4. 13:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

#10


Már megbocsáss, de egy képzettség nélküli informatikus egy szimpla érettségivel a kezében kevesebbet ér, mint egy konyhalány.

2018. júl. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%
#11: attól függ, hogy mit értesz képzettség alatt. Egy érettségivel, plusz tudja, hogy kell Windowst telepíteni, az még nem számít igazán szakembernek, de ha mondjuk pár éve foglalkozik bármilyen szakterülettel, az tuti, hogy nem szaré' hugyé' fog dolgozni, tök mindegy, hogy van papírja róla vagy nincs.
2018. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
De itt nyilván nem arról van szó, hogy valaki pár éve foglalkozik szakterülettel vagy vállalkozó, hanem a kérdező vagy diák, vagy pályakezdő, esetleg pályát váltani szándékozó.
2018. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Kiskorom óta programozok, értek hozzá és szeretem.Elég magas szinten. Viszont nincs róla papírom hogy én bármiféle programozási nyelvtudással rendelkezek, úgyhogy túl sokat nem kezdhetek vele. És igen pályakezdő lennék, még nem volt hosszú távon munkahelyem. Gazdasági Infó szakon végeztem, voltaképpen excel,ppt stb .. ezek a tipikus programok amik számomra gyerekjátékok. Mindenféle rendszerhez tökéletesen értek, mind hardverek szempontjából, mind szoftveres részen.
2018. júl. 5. 11:25
 15/19 anonim ***** válasza:

#14:


Mit jelent az "Elég magas szinten" tudsz programozni?

2018. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Junior fejlesztőnek elmehetsz máris.

[link]

2018. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nekem még csak érettségim van, azonban van még hátra fél év az egyetemből (matematika szakos). Juniorként br. 300-at kaptam, most 1 év tapasztalat után br. 500.
2018. júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A garantált bérminimumot, ha felveszik egyáltalán. (181 ezer bruttó 2018-ban)
2018. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz utolsó? Akit felvesznek az nem fog 200 bruttó alatt keresni, legfeljebb gyakornokként.


Én viszonylag rosszul fizetett vagyok de még így is kapok havi átlag nettó 300 körül plusz céges autó.


És nekem csak bő 2 év fejlesztői munka tapasztalatom van, egyáltalán nem űzöm magas szinten. Ehhez képest a kérdező sokkal többet tudhat.

Bár igazából sokszor nem az a lényeg mit tudsz programozni. Az szinte mellékes sokszor. Sokkal lényegesebb, hogy megértsd az üzleti logikát, hogy mit akar az ügyfél. Na abba viszont nem igazán lehet beletanulni otthon.

2018. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!