Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » “Eléggé kezdő lehetsz ha a...

“Eléggé kezdő lehetsz ha a pincérrel b*szakodsz, ne lepődjél meg ha utána fosni fogsz a kajától amit elfogyasztottál. ” Írta egy kedves pincér, minimális nyelvtani hibákkal. Mit gondoltok most a szakmájukról?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem egy ilyen trollkérdés alapján fogok ítélkezni bármilyen szakmáról.
2018. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem a leggagyibb munka, csak felveszik a rendelést és kihozzák a kaját, egyszerű segédmunka is bonyolultabb ennél, egy óvodás is meg tudná csinálni.
2018. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

@21:53


Ja csak az egyszerű segédmunkás még a magyart is alig beszéli, nem hogy idegennyelveket. :D

2018. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Azt amit eddig, nem egy kamu kérdés fog ezen változtatni.
2018. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

- Hol írta?

- Mit bszakodtál vele?

2018. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Tegyük fel hogy a kérdés igaz, nah most van mondjuk 20000 pincér hazánkban, abból egy bunkó... Melyik szakma képviselői között nincs egy sem?
2018. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

"Mit gondoltok most a szakmájukról?"


Olyan mint egy gyári munkás vagy eladó abban az értelemben, hogy szerintem senki sem álmodozott kiskorába, hogy "Én pincér akarok lenni és más embereket kiszolgálni" ...


Szóval nem kifejezetten irigylem őket. Nagy részük valószínűleg soha sem fogják tudni, hogy milyen ha valaki a munkájába szerelmes vagy annyira élvezi, hogy ha nem kapna vizetést is folytatná.


Van olyan aki keveset és olyan is aki sokat keres.


Kifejezetten nem tartom jó szakmának és soha sem állnék pincérnek.


Kb ezt gondolom róluk, de milyen válaszokat vártál?


És te mit gondolsz a bolti eladókról, a gyárimunkásokról, a futárokról, a benzikutasokról és az recepciósokról? :)


Sztereotípikásat vagy hasonlóan negatív történeteket/megítéléseket akartál hallani?

2018. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Neked mi a szakmád? Mert perpill te ellenszenvesebb vagy, mint az a pincér.
2018. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

Nem igazán gondoltam erről a szakmáról rosszat, és ezután sem fogok.

Az nem igaz, hogy nincs olyan pincér aki ne imádná a munkáját. Ezt a munkát is lehet szenvedéllyel csinálni. Ha valaki nyelveket beszél és jó a szakmájában az egy menő étteremben elég jól is kereshet a “szakmunkájával”.

Én sosem nézem le azt, aki dolgozik.

2018. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

A kedves, mélyen tisztelt kérdező egy programozó. Olvassátok el a hozzászólásait.

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


Mit gondoltok most a szakmájáról?

2018. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!