Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ennek így van értelme?

Ennek így van értelme?

Figyelt kérdés

SZVSZ az emberek 80%-a nem szakmájában, és nem azt dolgozik amit szeretne, vagy legalábbis lekötné, nem unna bele, nem utálná meg.


Ennek így van értelme? 8.5 óra munkahelyen + 2 óra hossza bejárás, ezen kívül marad a többi idő, ami félig készülődéssel megy el másnapra, a többi alvással.


És ezt nap-mint-nap, mint a mókuskerék. Hétvégén vasárnap már arra gondol az ember hogy a francba, holnap megint menni kell a nemszeretem helyre, az se nyugodt nap, és kezdődik előröl minden.


Váltani nem lehet mert nincs lehetőség, egyik munkahelyről a másikra vándorolni? Sose lesz olyan hely ahol tényleg jól érezheti magát az ember.


És itt most nem a fizikait vetem össze az irodaival... Irodait dolgozom. De voltam fizikaiban is.


Legjobb a vállalkozás lenne, csak épp nincs vásárlóerő semmire.


2018. júl. 11. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
És ha nincs értelme, abból mi következik?
2018. júl. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Az élet nem kívánságműsor, valakinek kell söpörni az utcát, dolgozni a gyárban meg irodán megcsinálnia nemszeretem a feladatokat.

Sőt, aki alapvetően szereti a munkáját, annak is vannak nemszeretem feladatai. Na erre varrjál gombot.

Lehetőség mindig van, szóval ezt a dumát lehet is hanyagolni, csak ugye ahhoz tanulni kellene.

2018. júl. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos ez van, én alapvetően szeretem a munkám, és a koránkelés kivételével semmi bajom azzal, hogy jön a hétfő, de most rátettek egy projektre, amit nem szeretek, és ez így eléggé visszaveti a munkakedvem. Azt viszont túlzásnak érzem, ha hogy az emberek 80%-a alapvetően utálja a munkáját.
2018. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Nincs értelme. De ha belegondolsz az egész életnek nincs semmi értelme igazából.
2018. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nem a szakmámmal van bajom. Azt szeretem. A munkahelyemet és a környezetemet is szeretem. A mindennapos apró hülyeségektől égek ki, amik "gátolnak" a munkában és szerintem ezzel nagyon sokan vannak így. Egyszerűen nem lehet 8-9 órán keresztül jó hangulattal, felhőtlenül, megállás nélkül csinálni valamit heti 5 nap. Akkorsem, ha az ember szereti a szakmáját.

Főleg mert a szakmája és a munkája között általában van némi differencia. Na én pont azt a diffit utálom. Ez viszont mindenhol meglenne, hiszen mindenhol vannak hülyeségek, vannak szabályok, berögzült baromságok, nehezen kezelhető emberek, hisztis napok, stb.

2018. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Enni sincs értelme, később újra megehezel
2018. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!