Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi számít reális fizetésnek...

Mi számít reális fizetésnek programozó esetében?

Figyelt kérdés
Friss diploma, 0 tapasztalat. 250 nettó + cafeteria jó, rossz, vagy tűrhető kategória?

2018. júl. 11. 16:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
350 nettot lazan elkerhetsz, en tesztmernok vagyok 2 ev tapasztalattal es 400 nettot kapok. Sztem ez egy kezdo programozo fizu kornyeken van
2018. júl. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én két és fél éve frissdiplomásként nettó 300-at kaptam, cafeteria nem volt. De igazából én már előtte 1,5 évet gyakornokoskodtam a suli mellett ugyanannál a cégnél, ahol aztán átvettek diplomeszerzés után. Ja meg én Java-s vagyok. De én is azt mondom, hogy ha körülnézel, akkor tudsz egy kicsit többet is keresni ma már ennél, de ha szakmailag jónak tűnik a hely, akkor maradj egy évet, aztán majd meglátod, hogy mennyit emelnek, mennyit tudsz tanulni, és ha nem vagy elégedett, akkor mész máshova. Nem az első évben kell a nagy pénzeket megszerezni.
2018. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem 250 nettó kezdőként teljesen jó. Nekem két év után most kb 340 nettó de ehhez jön még ingyen telefon és autó benzinnel, matricával és minden költséggel. Nyilván ezt is be lehet árazni, szóval kb ugyanaz mintha 400 nettó körül kapnék de saját autót kéne vennünk és fenntartani.

Néha körülnézek de nem igazán szoktam lényegesen jobb fizetést találni és még ahhoz is néha nagyobbak az elvárások, mint ami a jelenlegi helyemen.


Szóval szerintem kezdd el aztán te is meglátod mit érsz a piacon. Ha tovább keresgélsz az pont havi 250 mínusz ahelyett hogy tapasztalatod gyűlne és mellette továbbra is kereshetsz jobbat.

2018. júl. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!