Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kaphat Bp-en egy...

Mennyit kaphat Bp-en egy operátor (nettó/hó)? Lánykori nevén betanított melós?

Figyelt kérdés

Olvasok hallok össze vissza mindent (200 alatt nincs ember Pesten c. népballada) egyesek esküdöznek rá hogy 8 elemis ismerőseik is 200 felett keresnek...

„Vannak olyan ismerőseim, akik 8 mindössze általánost végeztek - igaz pár éve már egy cégnél vannak - de 200-250 ezer NETTÓT megkeresnek havonta!“


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..



Most akkor mennyi is az annyi?


mert a fizetesek.hu bérösszehasonlító portál szerint az ágazati átlag olyan btto 170 körül van.

btto 170 az nettó 110? annyi se?


2018. júl. 12. 16:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"írd a címet nagyon kérlek"


Nyugi úgyse fogod megkapni mert KAMU!!! Mit kell itt "írd meg privátban" ez egy anonim fórum!


Rakd csak ki ide!!

Miért nem?


MIért, ha elküldöd privátban és azt ÉN teszem ki ide azzal előrébb vagy?

2018. júl. 13. 08:03
 12/19 anonim ***** válasza:
Legyen akkor neked kamu.Én tudom, hogy mennyit keresek, és kész. Ha nem hiszed, járj utána.
2018. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Azóta várom a gyárakat, légysziés küldjetek már el a nevüket, dolgozom hétvégén, éjjel ünnepnapon, nem gond
2018. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én is várom. De úgyse kapunk semmit mert KAMU.
2018. júl. 13. 14:14
 15/19 anonim ***** válasza:
Kamu az egész. Az egész ország nyomorban tengődik. Mindenhol csak minimálbéres állás. Nem tudom honnan veszik a nagy kamu átlagbéreket, propaganda az egész. Hülyére veszik az embereket.
2018. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Azt mondom én is amit az előző hszben: várjuk a címeket!

Na szarozzunk hogy így meg úgy meg privátban, ez egy anonim fórum. Tessék közölni a címeket.

2018. júl. 13. 16:36
 17/19 A kérdező kommentje:

"Nem tudom honnan veszik a nagy kamu átlagbéreket, "


Na azért állj.

Azt hogy hogyan jön ki a 300-as átlagbér azt értem. De attól az még nem igaz, egy nulla egy semmi adat.


Minta cégnél ahol a főnök, a sleppje stb keresi a horror fizetést, a sima melós meg kapj a nettó százat, és mennyi az átlagbér?


Van egy falu, 10ből 9 ember 100-at keres, 1 db ember a 10ből 1 misit.

Mennyi az átlag? 190.000....

Az nem rossz!!

de akkor miért is keres 10ből 9 ember 100-at csak? Hát mert ennyi az átlag...

2018. júl. 13. 16:39
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon, hogy én is ezt írtam ...
2018. júl. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Matematikalag persze kijön, csak érdekes, élőben sehol senkit nem láttam még aki annyit is kapna...
2018. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!