Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomás férfiként van értelme...

Diplomás férfiként van értelme kasszásnak és árufeltöltőnek jelentkezni egy kisebb boltba?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg diplomámat letagadva, mert lehet, hogy túlképzett vagyok, és úgy vettem észre, sok szakmunkást és érettségizetett irritál egy olvasottabb, képzettebb ember.

A másik probléma az, hogy sosem láttam még abban a boltba férfi alkalmazottat a hentesen kívül. Nem tudom, elviselnék-e csupa horoszkópban hívő 30-60 éves nőt, de nem is ez a lényeges most. Illetve a fizetéssel sem vagyok tisztában.



2018. júl. 16. 19:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%

Azért kell letagadni a diplomát, mert felemrül az a félelem, hogy bármikor otthagyhatom a munkát, egy jobb állásért...

Nekik pedig hossuútávon kell ember.

2018. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Szerintem, nem ha van diplomád akkor valahol máshol dolgoz ne egy kisboltban. Inkáb valahová oda ahol többet fizetnek.
2018. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!