Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkáltató köteles visszaadn...

A munkáltató köteles visszaadni az eü kiskönyvem?

Figyelt kérdés
Masfel hetet dolgoztam diakmunkan egy gyorsetterembe. Amikor vittem vissza a cuccokat leasni, nem adtak vissza a kiskonyvem, mert az elvileg kell nekik. Olvasgattam tobb oldalon, es ugy ertem, hogy kotelezo lenne nekik visszaadni. Azt mondtak kerjek az uzemorvostol, de nem is ertem mit?? Mikor naluk van a kiskonyvem, az uzemorvosi igazolsom. Mit lehet tenni ilyenkor?
2018. júl. 20. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ha kell akkor minden munkáltató kiállít sajátot, szard már le, mit görcsölsz ezen.
2018. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szarjam le? Valoban? Vegyek uj kiskonyvet es menjek ujra uzemorvoshoz, amikor ket hete csinaltattam meg mindent? Ne haragudj, de az uj munkahelyemre szukseg lenne ra. Mert nem tudok menni, amig nincsenek meg ezek a papirok. Mit gondolsz viccbol foglalkozok ilyennel? Te komolyan nem vagy normalis. Te is leszarnad biztos.
2018. júl. 20. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mire kell neki? fénymásolja le ha kell neki, köteles visszaadni. Mondjuk nem tudom mi okból szünt meg a munkahely, ha 1.5 hét után te hagytad ott akkor lehet szemétkedni akar. Bejelentés, könyvelő, adminisztráció, ez azért komoly teher a semmiért.
2018. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az iskolaszövetkezet állta az orvost, akkor igen is visszatarthatja a kiskönyved. Én dolgoztam ilyen helyen irodán és ott ezért nem adhattuk ki, ha elment a diák,csak a sajátot.

A tüdőszűrős papír a tiéd, abból nekünk elég volt a fénymásolat is, mert a diák saját költségén csinálta.

Amúgy egy üzemorvosi vizsgálat 3-5 ezer Ft körül van.

2018. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Azota megoldodott a problema. Meg lettek fenyitve, kotelesek visszaadni.
2018. júl. 20. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!