Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki szerint ma már a munkáltat...

Aki szerint ma már a munkáltató kuncsorog a munkavállaló után az hol él?

Figyelt kérdés

Olvasok gyakran olyan véleményeket hogy ma már nem az ember kuncsorog állás után, hanem a munkáltatók könyörögnek az embernek hogy menjen oda/ne menjen el...

Aki ilyet mond-ír az melyik bolygón él? mert nem ott ahol én az tuti...


Hol hajtanak a cégek ember után? Hol? és itt az átlagjózsi számára is elérhető melókra gondolok, ne agysebész meg sztár-IT-s munkákra.

Hol van olyan hogy én válogathatok és könyörögnek hogy ne mondjak fel?

Hol?

Hát örülök ha van állásom és állandóan fenyegetnek hogy kirúgnak. És örülhetek ha jelentkezek valahova és egyáltalán 10ből 1 helyről valami válasz jön.

Le se szarják a jelentkezésemet.


Hol élnek ezek akik ilyeneket írnak?


2018. júl. 11. 20:29
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
0%

Akkor te még csak nem is átlagjózsi vagy, hanem biodroid.


Mi egy hónapja hirdetünk egy junior pozit a csapatba, jó fizetés, nagy nevű amerikai multi, jó bér. De a bér nem is számít, mert még csak jelentkező sincs, mert nem Budapesten van az iroda hanem 2 (értsd: kettő) kilóméterre Budapesttől és van céges busz ingyen. Aki jelentkezett az ezt meghallotta és már tiplizett is. De aki tud olvasni az sajnos nem is jelentkezik, pedig nincs nagy elvárás sem...

2018. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

" hanem biodroid."

És aki csak az... az akassza fel magát vagy mi?


2 km-re Pesttől és céges busz? Na persze.


Én Bp IVből kápmegyerről járok Kispestre tömegközl 2x 1,5 óra /nap (és ki se mozdulok a városból) pénz nettó 120 és örüljek hogy így is vagyok.

Ha elküldenek hova megyek el se tudom képzelni. A közmunkába max.

2018. júl. 11. 20:42
 3/57 anonim ***** válasza:
48%
Ha olyan pozíciód van, amibe nem találnak 2 perc alatt másik embert, ráadásul még jó is vagy abban, amit csinálsz, akkor hidd el, megtapasztalod azt, amiről azt gondolod, hogy nem létezik. Természetesen nem könyörgésre kell gondolni, de bizony megkeresnek különböző platformokon állásajánlatokkal, és a jelenlegi munkahelyeden is sok mindent elkövetnek, hogy ne menj el.
2018. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:

", és a jelenlegi munkahelyeden is sok mindent elkövetnek, hogy ne menj el."


Mit? mit követnek el? Naponta fenyegetnek engem (is) hogy ki lesztek rúgva stb

mit követnek el? ha én ma azt mondom elmegyek közlik hogy szevasz pénzért holnap gyere be és már el is felejtettek.

kit érdekel. holnapra 20 másik lesz a helyemre.

2018. júl. 11. 20:46
 5/57 anonim ***** válasza:
53%

"És aki csak az... az akassza fel magát vagy mi?"


Nem kell felakasztani magadat. Csak nem értem, mire fel veri minden proli a mellét, hogy ő érte miért nem kapkodnak két kézzel, mikor semmilyen speciális tudása nincs, és ezt még el is ismeri. Közben meg utálkozik és hitetlenkedik, hogy valakit meg akar tartani a munkáltatója.

2018. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
48%
ma 20:38-as: írd már meg, milyen cégröl és milyen munkakörröl van szó? (Ha itt nem akarod, írhatod privátban is)
2018. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

"bizony megkeresnek különböző platformokon állásajánlatokkal"


Hol ? komolyan kíváncsi vagyok mi az a "platform" ahol engem egyáltalán elérnek.... felhívnak mobilon vagy mi?

2018. júl. 11. 20:47
 8/57 anonim ***** válasza:
24%

"Naponta fenyegetnek engem (is) hogy ki lesztek rúgva stb"


Engem még sosem fenyegettek ilyennel, de elég negatív hatással is lenne bárki munkakedvére, ha már konkrétan fenyegetni kell.


"holnapra 20 másik lesz a helyemre."


Ha ilyen szinten speciális tudással rendelkezel, akkor valóban, kicsit nehezebb a helyzeted.

2018. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
24%
Budapesten élek, remélem elégedett vagy a válasszal
2018. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
48%
De természetesen beszélek angolul, németül, normális végzettségem és tapasztalatom van, ha viszont olyan lennék mint te akkor gondolom velem is az lenne mint veled
2018. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!