Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 174ezer/hó irodai...

Nettó 174ezer/hó irodai betanított diákmunkánál jónak számít?

Figyelt kérdés
2018. aug. 1. 08:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%

Nekem teljes munkaidőben (8 óra) 146 ezer a nettóm, szóval ez egy hülye kérdés...

Még szép, hogy jó! Én és szerintem a legtöbb magyar nagyon-nagyon örülne ilyen bérnek.

2018. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%

Hol vannak ilyen jól fizető munkák?

Jelenleg munkanélküli vagyok, előtte irodai közmunkában havi 70e-et kerestem.

2018. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy erre én is nagyon kíváncsi lennék, hogy itt a gyakorin fellelhető "csoda munkák" hol találhatók. Nagyon érdekes, hogy itt mindenki 400 nettóval kezdi az életet, meg diákok is 180-200 nettót kapnak elsőre.
2018. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

13.: a gesztenyét magamnak kotortam ki, nincs itt semmi csoda. Nem felmillát kapok, kevesebb, mint kétszázat. Hogy csinálom? Egy baromi jó szakon tanulok, emellett plusz tudományos munkát végzek és nagyon jól beszélek nyelveket. Őszintén remélem, hogy ha rendesen elkezdek dolgozni egyetem után, ennek sokszorosát keresem majd. Egyelőre diákként ennyit kapok, de ennek is baromira örülök, mindet félre is teszem.

A normális valaszokat köszönöm, akkor ezek szerint nagyon jó helyet találtam.

2018. aug. 1. 18:05
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
És mi ez a baromi jó szak ha szabad megkérdeznem?
2018. aug. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%

melodiakra felmentel loti-futi munkast sem lehet mar 1000 brutto alatt talalni

en 191et kerestem elozo honapban es semmi koze a szakomnak a vegzett munkahoz

2018. aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a diákok kevesebbet adóznak azért ennyi. Ugyanebből a fizetésből nem kapnál ennyit, ha nem lennél diák, de lehet tévedek. Amúgy jó.
2018. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
valaki itt mondta, hogy tanárként mennyit keres, hát azért osztani az észt ezerszer jobb munkának hangzik ám, mint konkrétan számon kérhető értéket lerakni az asztalra
2018. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
18.: az elég konkrétan számonkérhető, amikor az összes diákod egyesre fog értékelni a Neptunban szemeszter végén és szépen kirúgnak. Nálunk tavaly történt ilyen.
2018. aug. 3. 18:36
 20/24 anonim ***** válasza:
60%
Jó hallani, hogy valahol így van, de sajnos az esetek többségében nem ez a helyzet. Középiskolába nem lehet kirúgni semmiért a tanárokat. Volt olyan (és ez egy elit iskola) aki 30éve alkesz volt, nem tanított semmit stb stb..mai napig ott van, olyan is aki bedilizett, lesmárolt egy diákot órán, elővette a csöcsét--pár hónap fizetett szabi majd tárt karokkal várták. Fizikából 35ból 30 ember egyes kettes volt..soha senki nem kérdezte meg a tanárt mi volt gond. (ismetlem ez nem egy szakmunkás volt)
2018. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!