Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek egy fehér trikó...

Szerintetek egy fehér trikó az megfelelő öltözet állásinterjúra? Nő részére?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, de más véleményére is kíváncsi vagyok.
2018. aug. 2. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Igen.

Ha meg akar felelni, az már helyből nem jó.

2018. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha nincs más ruhád,és nincs barátnőd aki segíteni tudna, vagy nem akarsz kérni ebbe a helyzetbe, akkor igen.
2018. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Persze, így legalább könnyebb lesz az interjúztató dolga, téged gyorsan lezavar, és utána koncentrálhat a normális megjelenésű pályázókra.
2018. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
73%

Erősen függ a munkakörtől és az ágazattól.

Van, ahol a főnök is farmerban és pólóban interjúztat (infós terület), meg van, ahol merev szabályok vannak, és nyáron is öltöny-blézer kell (ügyvédi iroda).

De nem elsődlegesen ezen fog múlni. Én egyszer rövidnadrágban, rövid ujjú ingben meg nájkiban szaladtam át interjúra ebédszünetben. Mondtam, hogy bocs, fiúk, dógozom, játszós ruhában vagyok. Semmi baj nem volt, még rendes, főzött kávét is tarháltam.

2018. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy milyen állásra jelentkezel. Bár a nagy hőség miatt most elnézőbbek.
2018. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

5 Csak kérdezem, ha szakadt ruhába egy 100% jó munkerő megjelenik,aki két ember melójánál többet termel egyes egyedül nyerteséget, akkor mit kezdesz vele?:D

Elküldöd mert szakadt cuccba érkezik? az ok lényegtelen, lehet azért mert nincs per pillanatban más cucca, vagy lehet azért is mert pont tesztelni akarja a helyet, sznobsággal kapcsolatban is, nem csak iparilag:D


Nos?:D

2018. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6+


Útóbb ha kiderül, hogy a kedves HR-es oltárai nagyot bakizott, mikor csak a külsőséget nézte az adott személynél, akkor mit érez az ilyen? Nem tanul a hibájából?

Vagy nagyon csendben marad, ne hogy kiderüljön, hogy oltári nagyot bakizott?:DD

2018. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Aki ennyire nem igényes önmagára, az jó eséllyel a munkájára sem lesz az.
2018. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 Ostoba:D aki igy próbál tovább eszmét görgetni, az tényleg ostoba.
2018. aug. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Akkor vegyél fel egy random csövest az utcáról, biztos remek munkát fog végezni. 😂
2018. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!