Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomás ember 6 órában nettó...

Diplomás ember 6 órában nettó 120, csomagoló 4 órában nettó 120-mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Diplomás emberként diplomás munkakörben tizenéves tapasztalattal 6 órásként (vagyis 30 ó /hét) kapok 120 nettót. Állami hivatal.

Felelősség bőven van, jogszabályokat naprakészen kell ismerni, pénzügyi-számviteli felelősség is van. stb.


Ismerősöm gyereke most érettségizett nem tanul tovább és elment egy céghez betanított embernek. 4 órás munka, semmi se kell hozzá még érettségi se, 8 általános és 4 órára kap nettó 120-at.

Azonnal felvették, nem tolakodnak az állásért.


Ha engem kirúgnának/eljönnék, az emberek egymást taposnák a helyemért, és persze csakis kapcsolati alapon tudna bárki is bekerülni. Állami hivatal ha 80 diplomád van és oxfordi zseni vagy akkor se állnak szóba veled álláskeresőként hacsak nem ismersz „valakit“.


Mit gondoltok erről?


2018. aug. 11. 18:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy a #8-as írja.

Ha értenél a számvitelhez és a pénzügyhöz is, akkor ennek tényleg a sokszorosát keresnéd.

Elvégzel egy gagyi psz ügyintézői OKJ-t és máris többet kapsz, mint a nettó 120-ad.


Diplomával(szakirányú), sok tapasztalat még vidéki multinál is nettó 250 fölött van. PSZ irány persze.

2018. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%
Ha van piacképes tudásod, akkor mi a fenéért nem keresel másik állást? Ha meg nincs, akkor örülj, hogy egyáltalán ennyit kapsz.
2018. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
65%
Hol itt a probléma? 45 éves vagy eddig mi a fenét csináltál? Ha ezt akkor nyilván azért mert megfelelt akkor most már ne legyen egy szavad sem. 20 évvel ezelőtt kellett volna cselekedni nem most.
2018. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon helyes, hogy megbecsülik a csomagolókat. Az állami intézményekben "dolgozó" egyedeket, meg nem tudom sajnálni. A 6 órás munkaidejükből valószínűleg, ha 2 órát dolgoznak tisztán, már sokat mondtam.
2018. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
39%
14-es prolinak koszonjuk a reszvetelt. Frusztracio megvan boven, gondolom keves neki is a minimalber:D
2018. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is alul van fizetve a csomagoló én adnék neki olyan nettó 150 et a diplomás a még olyan 40 ezer nettot, vagy inkább 30 át, de azt is sokallom neki
2018. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
48%
Én a főnököd helyébe csak a minimálbért fizetnem neked, akkor is ott maradnak csak duzzognal, de az meg kit érdekel?
2018. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
75%
Ismerős gyerek elég valószínű, hogy zsebbe kapja azt a 120 ezret, és bejelentették 4 órás minimálbérre.
2018. aug. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
27%
Meg jo hogy nem ti adjatok a fizeteseket es valoszinuleg sosem kerultok olyan pozicioba ahol erre barmi eselyetek van:D Nyilvan a diplomas tobbet tanult, tobbet is er mint a 8 altalanos vegzett kis biorobotok. Utobbi oruljon, hogy van munkaja.
2018. aug. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
20%
Én diplomás vagyok, külföldön jártam jóval jobb egyetemre mint Magyarországon a legjobb, tehát nem 8 általánosom van, de azt mondani, hogy minden diplomás többet ér mint akinek nincs diplomája undorító. Maradjunk annyiban, hogy a bölcsészkarosok, többek közt, nem érnek egy fillért sem mert buták is meg lusták is. Olyan gané egyetemek vannak, hogy kb a kutyámnak is lehetne valamilyen diplomája. Wikipédia oldalakat adnak be egyesek esszének meg ilyenek és elfogadják (rendes nagy 'történelmi' egyetemeken), tehát azért ne ájulj el magadtól. Persze van aki jó egyetemre járt használható szakra, de az nem a többség. Amíg sok ezer diplomásnak a diplomamentő nyelvvizsga okoz problémát (az utolsó pincér is folyékonyan beszél angolul) meg egy 10 szóból (abból kettő e nevem) álló angol nyelvű iratot le kell fordíttatnom a magyar hivatalnak mert 5 emeleten egy nincs aki nyelvet beszél, addig ne mondjuk már, hogy milyen okosak a diplomások.
2018. aug. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!