Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megkaphatom előbb a fizetésemet?

Megkaphatom előbb a fizetésemet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy Július 12.-én kezdtem dolgozni, tegnap volt az utolsó napom. Az előző hónapi fizetésemet megkaptam 10.-én, viszont nagyon szükségem lenne az ehavi fizumra is, de ezt állítólag csak jövőhónap 10.-én küldik ki... Tudok-e valamit tenni, hogy előbb megkapjam a fizumat?

Diák vagyok egyébként.



2018. aug. 12. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem tehetsz semmit.
2018. aug. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszod!
2018. aug. 12. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
8%

ha tegnap megszünt a munkaviszonyod akkor 1 napon belül el kell számolják a még neked járó pénzt és a munkaügyi papírjaidat oda kell adják(a törvény szerint)

menj be és mond hogy ha nem fizetik ki azonnal akkor bejelentést teszel a munkaügyi hatóságnál

2018. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha diákmunkát végeztél, és ennél a szövetkezetnél már nem tervezel többet, esetleg megnézheted, hogy ha a szövetkezettől kilépsz, hogyan van a kifizetés. (Valószínűleg ugyanúgy a következő hónapban lesz, de megnézni nem árthat.)
2018. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as, félreérted, a július 12-31 közti törthónapot kifizették neki, ő au aug 1-31 közti időszakra szeretné előre a bérét...


inkább kérj kölcsön valakitől, kérdező

2018. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!