Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetésre számíthatok...

Mennyi fizetésre számíthatok középfokú végzettséggel bankban?

Figyelt kérdés
Közgazdasági érettségim van,németül és angolul is tudok. Ez lenne az első munkahelyem, banki szektorban milyen állást érdemes pályáznom h viszonylag magas fizetést kapjak? Hallottam jókat a CIB és az OTP bankról, viszont az Erste-tsokan lehúzzák, szerintetek?

2018. aug. 13. 09:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
32%

"Másrészt pedig semmi közöd nincs a fizetésemhez, de talán az eddigiek alapján rájöhettél volna, hogy nem véletlenül vagyok tisztában"


Az eddigiek alapján arra jöttem rá, hogy egy bohóc vagy és lövésed nincs semmiről.

Meséld be másnak, hogy havi 120 nettót keresnek a banki alkalmazottak, sajnos itt nem jött be.

2018. aug. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

21-es: Mivel semmi értelmes érvet nem írtál, csak személyeskedsz, erre nem tudok mit reagálni. Viszont a százalékaink alapján nekem úgy tűnik sikerült "bemesélnem" mégiscsak a dolgot.:)

De persze javíthatsz a dolgon, továbbra is várunk tőled egy középiskolás végzettséget igénylő banki állást 250 nettós kezdőfizuval.

2018. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:

A kérdésre válaszolva,

Ezzel a végzettséggel adminisztrációs gyakornoki, vagy hasonló középszintű végzetsséget igénylő háttérmunkát kaphatsz banknál, de ehhez is nagy szerencse kell és valamilyen adminisztratív munkatapasztalat sem árt. Ezeknél a háttérmunkáknál minimálbért fizetnek.

Csak annak érdemes elvállalni, aki gazdasági szakon tanul mellette.


A 200-250e amit itt sokan emlegettek olyan munkaköröknél létezik, ami megkíván egy MsC szintű kompetenciát.

2018. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nekem van ismerősöm, aki sima érettségivel a Raiffeisen bank központban dolgozik backoffice területen és eléggé jól keres. Mondjuk ő telebankárként kezdte és belsős álláslehetőségekre pályázgatott, úgy lépkedett egyre feljebb. Külsősként valószínűleg nem tudna ilyen jó helyre bekerülni, de így, hogy már van cégen belüli referenciája, úgy látszik eltekintenek a diplomától.
2018. aug. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Maximum néhány esetben tekintenek el a diplomától, ha belsős az illető, de egy komolyabb banki pozícióba, az említett 250 ezres kategóriába nem fognak senkit diploma nélkül felvenni.
2018. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
És Pesten hogy a francban éltek meg 120 ezer forintból? Még ha 200 ezret iy kerestek, az albérlet elviszi egy jelentős részét és ami marad az éppen elég, hogy ne haljatok éhen?
2019. febr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
100%
Úgy látom a letöbb embernek itt fogalma sincs semmiről csak okoskodik. Én Bankban dolgozom Budapesten érettségivel + OKJ IT részlegen 300 nettót keresek 3 év tapasztalattal. A legtöbb banki ügyintéző sima éretségivel dolgozik, alapbér kb 150 + teljesítmény bér + cafetéria. De telefonos üf- hez sem kell több érettséginél de itt sem karcolja a 200 nettót a fizetés.
2019. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Az utolsó hozzászóló jár a legközelebb a valósághoz. Átlagba elmondhatjuk hogy netto 160-180 körül keresnek de erre valószínűleg mindenhol rájön még a teljesítménybér (OTP-nél biztos) ami már település és forgalomfüggő valamint hogy milyen szakterületen dolgozol. Pl. aki egésznap hitelezik az jó eséllyel hozzátesz a teljesítményével még pluszba vagy 100-150 ezret. Az más kérdés hogy eleinte számla nyitásokat meg átutalásokat fognak csináltatni a kezdőkkel orrvérzésig.
2019. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Melyik bankba mentél dolgozni?
2022. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!