Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresnek ma Magyarorsz...

Mennyit keresnek ma Magyarországon a középfokú végzettséggel rendelkező emberek?

Figyelt kérdés
Feltételezem a lakosság legnagyobb része középfokú végzettséggel rendelkezik, ezért érdekelne, hogy az ország többsége mennyire él jól anyagilag. Az olyan szakmákra lennék kíváncsi amit a legtöbb ember csinál: eladók, ápolók, adminisztratív alkalmazottak, munkások, stb. Ezen az oldalon keresgettem ezzel kapcsolatos kérdéseket és a legtöbb válasz IT szakemberektől és ehhez a szakmához hasonlóan jól fizetett munkakörökből jött, de ez nem a többség. Az átlagfizetés statisztikák pedig pont a lényege nem mondják, mert egy 200 ezres átlag kijöhet egy 100 és 300 ezres fizetésből is.
2018. aug. 12. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Kb. 100 és 500 ezer között. Mert középfokú végzettsége van a villanyszerelő, asztalos, kőműves, fodrász, stb. vállalkozónak is, mégis jól kereshetnek vele. A nővéremnek pl. ruhaüzlete van, és igen jól megél belőle, pedig "csak" érettségije van. Vagy pl. egy kamionos, hegesztő, stb. is jól keres.
2018. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontositok: kozepfoku vegzettseggel alkalmazotti jogviszonyban.
2018. aug. 12. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

100-250 kozott.


Tulora nelkul, bejelentve, alkalmazottkent.

2018. aug. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Találtam egy cikket, miszerint 2018-ban a magyar medián kereset 150 ezer. Azért köszi a válaszokat!
2018. aug. 13. 05:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én alkalmazottaim br 230 (adatrögzítő, érettségivel, 23 éves); 280 (bérszámfejtő, 30 éves, 5 év szakmai tapasztalata van); könyvelők br 310 és 340, fiatal kezdők. Legálisan, Vas megyében.
2018. aug. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Br 180500 és 500000 ezer között nagyjából. Az első a minimálbér, a második pedig sok év szakmai tapasztalattal rendelkező, szerencsés ember. Pl. van egy ismerősöm akinek az apja telepvezető (tehenészet) és ekkora összeg körül van a fizetése, pedig nincs felsőfokú végzettsége.
2018. aug. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak érettségim van.


Most váltottam munkahelyet 3 hónapja.

Nettó 420.000 HUF a havi keresetem.


Mondjuk én lehúztam előtte 6 évet magas beosztásban.

Az a 6 éves munka pedig azért lett az enyém mert megvoltak hozzá a képességeim. "Pénzügyi tervező" nevet találták ki rá, de végülis a Gazdasági Igazgatót váltottam fel. Amíg a cégnél voltam, befagyasztották a "Gazdasági Igazgató" pozíciót, mert még diák voltam és fura lett volna ha engem neveznek ki annak.

2018. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van egy teljesen haszontalan bscm, így, középfokú végzettséggel, adminisztrátorként/ügykezelőként keresek havi br.198.000 ft-ot+ kapok egy 3100 ft-os bérletet.

Délnyugat-Mo, bejententett, 8 órás munka.

2018. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!