Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem kell egyeseknek...

Miért nem kell egyeseknek dolgozniuk?

Figyelt kérdés
biztos nektek is vannak olyan ismerősötök akik tanulnak és ez elég indok arra,hogy ne dolgozzanak,én már végeztem sulival,de akkor is dolgoztam mikor tanultam,és ba ssza a csőrömet,hogy vannak főleg lány ismerőseim akik egész nap csavarognak strandolnak ilyesmi pedig már 20-21 évesek és évek óta megy ez,ha jön a nyár úgy várják,mint a tinik folyton kiírják iwiwre hogy juujj jön a nyár nem is gondolkodnak azon,hogy dolgozzanak én ha nem mentem volna el nyáron dolgozni suli mellett akkor anyuék lehet ki is dobtak volna és ez idegesít,hogy másoknak meg semmit nem kell csinálni.
2010. jún. 20. 19:49
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
75%
Mert nekik apuci és anyuci mindent megad.
2010. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
81%
Én tanulok még, és nem dolgozom mellette (mivel iskolaidőben nincs rá időm). Nyáron dolgoznék, ha lenne mit, de nincs.
2010. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
89%
Ha a család nincs rászorulva,akkor nem tudom, hogy miért kellene dolgozni. Ráadásul szemét dolog elvenni más elől a munkalehetőséget, aki a családját tartaná el belőle.
2010. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
79%
Most miért zavar ez téged? Savanyú a szőlő, vagy mi van?
2010. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim válasza:
98%
Egyetem alatt nekem sincs időm dologzni, ilyenkor meg én is dolgoznék, de nincs mit.
2010. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim válasza:
85%
20-21 évesen miért felháborító a munka? Nem természetesnek kellene lenni? Ha tanulsz akkor nem nagyon van időd munkára,de ha elvégezted már a sulit akkor természetesnek kell lenni hogy a munkádból élsz meg.Hiszen egész életed arról szol.Magadra keresel,a költségeidre,élelemre és később a családra.Ez nem zárja ki hogy te nem tudsz menni nyaralni,neked is van szabadságod,és nem kell pénzt kérned senkitől.Legyél büszke rá,hogy te egy értékes ember vagy,aki később is helyt fog állni az életben,mert ez az élet alapja.Csavargásból még senki nem élt meg.
2010. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki előtt ott a lehetőség hogy ne dolgozzon ilyen-olyan formátumban...Nagy becsületességgel sem fogsz marha gyorsan előre jutni.
2010. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
98%
örülj h nem dolgoznak, jut neked munka!
2010. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, miért az az első mondat mindig, hogy apuci, anyuci mindent megad. Szánalom már ez a hozzáállás. Sajnálom, hogy nektek szar az életetek, miért kéne, hogy mindenkié az legyen? Addig szerintem teljesen normális, hogy valaki nem dolgozik, míg tanul. Ha meg akar magának valami nagyobb dolgot, elmegy dolgozni. Fáj ez nektek? És kedves kérdező, jövő héten leszóbelizek, és jön a nyár, juuuuu. Besavanyodott liba.
2010. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
98%

A Mert gazdagok és megtehetik

B Mert segélyből és "bodzaszedésből" élnek

C gyerekek

d nyugdíjasok

2010. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!