Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az új párom (pasim) nettó...

Az új párom (pasim) nettó 800. 000-et keres, de sem autója, sem lakása nincs! Annyira keveset költ mintha átlagbért keresne. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Azt mondja neki fontosabb a biztonságérzet hogy ott van a számláján a pénz amihez bármikor nyúlhat ha tényleg fontos.

Megdöbbentem mikor megtudtam hogy ennyit keres és nem értettem.Máson aki ennyit keres azon látszana,az autóján,ház stb.Neki a hobbijából lett a munkája és aztmondja így az ember nem költ annyit mert a munka is örömteli és nem kell annyi "pótszer" hogy jól érezze magát.


2018. aug. 24. 23:45
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%

Autó annak kell, akinek nincs jó tömegközlekedési lehetőség a közelében, vagy mozgássérült, vagy a munkájához szükséges. Mindenki más csak azért vesz kocsit, hogy mutogassa mennyi pénze van, vagy mert túl kényelmes.


Lakást sem feltétlenül fontos vásárolni a mai világban. Ha lakást bérelsz, mobilisabb maradsz. Ha veszel egy lakást, azzal röghöz kötöd magadat.


Szóval a magas kereset nem feltétlenül jelenti azt, hogy valakinek kötelezően urizálnia kell. Még ha új barátnőként a hím anyagi helyzetének felmérése után most meglepve állsz is.

2018. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
74%

A 800 nettó soknak tünhet, főleg azoknak a gyakorisoknak akik 200 alatt keresnek és nekik a 300 óriási gazdagság.


Aki elkölti a keresetét az megragad azon a szinten.


Magyarul az lenne a baj ha látszana rajta... Az az a fizetését egy 15 milliós autó és egy belvárosi lakás törlesztőrészleteire költené.


Igen is kell vésztartalék és befektetésre szánt pénz.

2018. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
82%
Szar lehet anyám, ráugrottál a "pasira" és nem költ eleget, mi?
2018. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
28%
Csak kamuzik, minimálbért keres.
2018. aug. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Nem kamuzik.Akkor kérdeztem meg mikor vett magának egy elektromos robogót majdnem 1 millió forintért,hogy akkor mennyi a törlesztőrészlete ennek,erre mondta hogy nem hitelre vette.És aztán elmondta mennyit keres.
2018. aug. 25. 00:34
 6/39 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem ez is furcsa.Autót nem akar de elektromos méregdrága robogót meg vesz. Azt mondta valami költséghatékony közlekedési eszköz azért kell neki,az év nagy részében munkájához is jó.
2018. aug. 25. 00:37
 7/39 anonim ***** válasza:
25%
Én meg elmondom hogy 20 milliót keresek egy hónapban. Ezt is elhiszed?
2018. aug. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
51%
Huh egy 1 millás elektromos robogó aztán akkora tétel. Nem is lehet megvenni csak nettó 800 bol... Kedves te úgy át vagy verve a palankon... :D
2018. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
75%
Ne basztassátok. Egyátalán nem lehetetlen. Nagyon sokan keresnek akár 1 millió fölött is...
2018. aug. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Egyébként nem alkalmazott hanem egyéni vállalkozása van,úgy azért nem annyira meglepő ez a fizetés,de elsőre azért mellbevágó volt.Légi térképezéssel és 3D scanneléssel foglalkozik.Fotózós drónjai meg elég drága szoftverei vannak,az egyik amelyikkel minden nap dolgozik az a 3D scan szoftver 3000 euró+áfa volt.
2018. aug. 25. 00:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!