Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az új párom (pasim) nettó...

Az új párom (pasim) nettó 800. 000-et keres, de sem autója, sem lakása nincs! Annyira keveset költ mintha átlagbért keresne. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Azt mondja neki fontosabb a biztonságérzet hogy ott van a számláján a pénz amihez bármikor nyúlhat ha tényleg fontos.

Megdöbbentem mikor megtudtam hogy ennyit keres és nem értettem.Máson aki ennyit keres azon látszana,az autóján,ház stb.Neki a hobbijából lett a munkája és aztmondja így az ember nem költ annyit mert a munka is örömteli és nem kell annyi "pótszer" hogy jól érezze magát.


2018. aug. 24. 23:45
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
60%
Mi a kérdés? Mindenki úgy bánik a pénzével, ahogy akar. Nem igaz, hogy mindenki, akinek sok van, költögeti meg hivalkodik vele. Egy csomóan vannak, akik sokkal többet keresnek, mint amennyit kinéznél belőlük, csak a barátodhoz hasonlóan nem szórják el látványosan, így nem is tudsz róla, hogy nekik sok van.
2018. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
38%
Foglalkozz azzal, hogy te mennyit keresel és ha te szükségesnek tartod az autót vedd meg magadnak. Ő kereste meg , úgy költi ahogy akarja. Nem kötelező vele lenni.
2018. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
51%

Én 1 millió körül keresek. Főállás + vállakozás.


Mégis egy 10 éves Suzukin van és egy kisvárosban lakom saját panelben.


Ismeretlenül azt mondanák rám ennyi infóból, hogy minimálbérből élek és a helyi gyárban vagyok biorobot.


Közben pedig csak nem érdekelnek az autók és próbáltam/próbálom olcsón megoldani a lakhatásomat.


Szóval ez nem jelent semmit sem.

2018. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
27%

"15 ezerért venni egy nadrágot, mert megtehetem, ha vehetek 5 ezerért is. "---gondolom nő vagy, egy szimpla férfi farmer 20e+++++

Pulóver akcióban 30e Ft a hajam égnek áll tőle!

2018. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
45%
Ja mondjuk nem keresek 800ezret, de 5ezer forintos farmerban azért nem szeretnék járni ha egy mód van rá.
2018. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol vásárolsz, de pont ez az amiről beszéltem... :D

Egyszer vettem meg (igen nőként) 20 ezerért egy márkás gatyát, ugyanígy kikopott egy év alatt.


A párom is talál 5-7 ezerért nadrágot magának. :)


És mily meglepő egyikünk sem jár "szakadtan".

2018. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
A magamutogatas a prolik szokasa az igazan ertelmes okos kedvezo gazdasagi korulmenyekkel rendelkezo ember nem dicsekszik a vagyonaval.Az olcso felevente amortizalodo fogyo eszkozokre en se koltenek mert felesleges meg mutogassam milyen ratyi kutyukkel vok korulveve. Felesleges. Nagyobb biztonsagot nyujt az ha vkinek erintetlen osszegek vannak a szamlajan vagy esetleg kotvenyei befektetesei vannak. A magyarok tobbsege ha van egy kicsit tobb azt elkolti, holott a penzt ha mar van, forgatni befektetni kell.Az okos ember igy is tesz.
2018. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
És ha valaki nem magamutogatásból vesz jó dolgokat, hanem mert neki az tetszik, az teszi boldoggá? Ez fel sem merül? Én pl szívesebben ülnék egy 10 milliós BMW-ben mint egy 3 milliós Suzukiban ha lenne rá pénzem. És nem azért, mert a "szomszédnak akarom mutogatni", hanem mert jobb, minőségibb autó és jobb vezetni. Ugyanúgy ahogy egy 200 ezres telefon is jobb mint egy 80 ezres. És egy márkás ruhának is jobb az anyaga, szebb a szabása, mint egy noname gagyinak. Nem értem miért lenne proli aki ad magára, aki szereti az igényes, minőségi dolgokat és ha van rá pénze, költ ezekre.
2018. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Én nem szórom a pénzt és 5x meggondolom mielőtt költök akarmire is, de bármennyire is cliché egyszer élünk. Egy nyaralásra vagy egy jobb ruhadarabra vagy ami boldoggá tesz és van rá félretett pénzed miért ne költhetnel? Mi ertelme a millióknak, ha majkremkonzerven élsz? Mondom én a spórolás híve vagyok es nem költök hülyeségekre, de azért élni nem árt néha mert nem viszed magaddal. Amúgy meg én pl 30-40 ezerért veszek farmert, de nincs sok farmerom (max 2-3) és a legtöbbet el is hordom 3-4 évig. Amikor 10ezerert vettem az jó, ha egy évet kibírt (persze vannak kivételek mindig). Ahogy öreganyam mondta : ami olcso azt ketszer meg kell venni.
2018. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!