Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az új párom (pasim) nettó...

Az új párom (pasim) nettó 800. 000-et keres, de sem autója, sem lakása nincs! Annyira keveset költ mintha átlagbért keresne. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Azt mondja neki fontosabb a biztonságérzet hogy ott van a számláján a pénz amihez bármikor nyúlhat ha tényleg fontos.

Megdöbbentem mikor megtudtam hogy ennyit keres és nem értettem.Máson aki ennyit keres azon látszana,az autóján,ház stb.Neki a hobbijából lett a munkája és aztmondja így az ember nem költ annyit mert a munka is örömteli és nem kell annyi "pótszer" hogy jól érezze magát.


2018. aug. 24. 23:45
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
25%
Figyu akkor megeri hamar el etetni magad vele
2018. aug. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
A robogós példát csak azért mondtam mert a legtöbben azért már akár kisebb összegnél is lízingelnek vagy részletre veszik, hitelre stb.
2018. aug. 25. 00:49
 13/39 anonim ***** válasza:
58%
Én csak egy kicsivel keresek kevesebbet ennél, de autóm nekem sincs, mert nincs rá nagy szükségem és albérletben lakom, mert eddig megfelelt. Idén tervezek egy panelt venni, mert inkább fizetek hitelt, mint bérleti díjat.
2018. aug. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom közelt sem keresek ennyit de azért 1 milla nem egy akkora hiper összeg... Amúgy én is értettem ilyenekkel a csajokat régen... Be is vették,
2018. aug. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
85%
Aki már sokat keres és magabiztos, annak nincs szüksége arra, hogy külsőségekkel villogjon.
2018. aug. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
83%

És neked nem mindegy, hogy mire költi a saját pénzét?



Nekem is a hobbimból lett a munkám, és sokat keresek vele, de nem költök felesleges luxuscuccokra, mert nem ilyen életvitelre vágyom, nem nagyon izgat az ilyesmi. Attól még, hogy valakinek van pénze, nem kell ész nélkül költeni.

De gondolom te azt sajnálod legjobban, hogy újdonsült párod nem fog luxuskörülményeket teremteni köréd.

2018. aug. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
82%
Egy egyéni vállalkozásból származó nyereség bármikor a töredékére is eshet, erre is gondolni kell.
2018. aug. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
67%

Németországban az emberek zöme bérli a lakását, ott ez a gyakoribb. Az albérletben élés ma már nem a szegénység jele.

Bár ott természetes, hogy mindenkinek van autója, kell is a nagy távolságok miatt, de ha van az embernek pénze, tömegközlekedéssel is meglehet kényelmesen oldani az utazgatást. Az egyik német barátunknak pl. hiába van kényelmes audija, szívesebben jön el repülővel, mert nincs kedve levezetni az 1000 km-t. Van egy csopperje is, de a lakása nagyon minimál, csak a legszükségesebb dolgok vannak benne, a legolcsóbb mosogatógép stb. mert nem tartja fontosnak. A német sógorunk is gyakran repülővel jön, pedig neki nem kunszt ez a távolság a vezetésben, és három autójuk is van.

Én inkább azt kérdezném, hogy nekünk, csóróbbaknak evidens, hogy ha lenne pénzünk, azt rögtön "luxusra" kéne elverni?

2018. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
30%
800 ezer az elég gyenge fizetés, főleg a gyk ahol mindenki milliárdokat keres
2018. aug. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
0%
Miért is keresne egy alkalmazott netto 800 ezret. Persze hogy xsak vállalkozásban érhetö el. De nem sok az. Gondolj bele egy jobb ház pesten 60-70 millio korul van, ha nem költ semmire akkor is kb évi 10 millioja van vagy kevwsebb 9millio 600ezer,de legyen 10 millio,akkor is 6évig semmit sem szabad költeni hogy legyen házra pénz.
2018. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!