Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Félek, hogy rosszul ítéltek...

Félek, hogy rosszul ítéltek meg mert későbbi interjú időpontra tudok elmenni. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Felhívtak egy nagy cégtől hogy interjú időpontot egyeztessünk. Ők két napon belüli időpontot tudtak volna javasolni, de felvetettem a rá következő hét pénteket, mivel elmondtam hogy sajnos nem tudom másképp megoldani mert dolgozom és nem tudok könnyen elkéredzkedni. Szerintetek rossz benyomást keltettem? Azt gondolják majd hogy nem is olyan fontos nekem az interjú? Jeleztem telefonban hogy mindenképp el szeretnék menni személyes találkozóra és ha túl későnek tartják a másfél hét múlvát akkor szóljanak és meg próbálom megoldani.Eltelt azóta egy nap , és semmi választ nem kaptam , hogy megerősítették volna az én interjú javaslatomat.

2018. aug. 29. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha találnak valakit, akinek jó a két nap múlva, akkor alap, hogy őt hívják be :)
2018. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez igaz... de nem mindenki tud egyből ugrani, pláne , ha van munkája és számítanak rá.

A másik, amit nem említettem, hogy ők kerestek meg engem a pozíció kapcsán. De ha két nap múlva felvesznek mást mert én csak rá következő héten érek rá, akkor számomra azt árulja el, hogy nem is volt olyan komoly az a munka, hogy nem tudtak várni egy hetet a találkozóval , illetve valószínűleg nem is hagytak lehetőséget maguknak hogy válogathassanak jelöltek között.

2018. aug. 29. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túlgondolod. Behívtak interjúra, te akkor nem érsz rá, feldobtál egy másik időpontot, amire ők rábólintottak. Ha nekik akkor is megfelel, miért gondolod, hogy problémá jelentene?
2018. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Ember, én csak akkor kezdtem hisztizni, amikor a csávó a 7. egyeztetett interjúra sem jött el, akkor már mondtam a HRes kollégának ( mellesleg ugyanazon a véleményen volt), hogy már ne jöjjön
2018. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a biztatás, biztos vagyok abban hogy én gondolom túl :-) .

Csak semmi önbecsülésem nincs és már egy ilyenen is képes vagyok befeszülni. Mindig úgy érzem, hogy én vagyok a dolgok elrontója..

Egyébként a mai napig nem jeleztek vissza, és már két nap is eltelt és nem kaptam megerősítést az időpont kapcsán.Kezdem azt gondolni, hogy akkor nem volt komoly az érdeklődés...

2018. aug. 30. 11:02
 6/8 A kérdező kommentje:

3-as kérdezőnek; még nem bólintottak rá az én időpont javaslatomra mert még arra várok és húzzák az időt.

Szerintem rossz szemmel nézik, hogy nem tudok rögtön ott lenni, én meg nem érzem hogy ha időközben 3 embert meg is hallgatnak jövő hét péntekig attól én elveszítem a lehetőségeimet hogy elnyerjem az állást.

2018. aug. 30. 11:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Nèzd, ha nem képesek pár napot várni, akkor jobb is, hogy nem hívnak be.
2018. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta is várom a visszaigazolást a cégtől :-)
2018. szept. 6. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!