Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Normális-e, hogy egyes cégek...

Normális-e, hogy egyes cégek nettóban kérik a fizetésigényt?

Figyelt kérdés
Mert ugye az interjú során semmi közük ahhoz, hogy én milyen adókedvezményekre vagyok jogosult. Tehát, hogy hány gyerekem van, ha van, egyedül nevelem-e őket, stb. Csak én látom ezt úgy, hogy ez a nettó fizetésigény kérése az adókedvezmények benyelésére megy ki? Mert ugye akinek 3 gyereke van, annak a nettója ugyanannyi, mint a bruttója.

2018. szept. 1. 09:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A szerződésbe mindenképp bruttó kerül.

Van olyan ügyfelem (külföldiek, nem akarnak az adókedvezménnyel szórakozni), ahol minden igény nettó, és le van beszélve, hogy adókedvezményt év végén érvényesít mindenki. Ami persze szerintem hülyeség :).

2018. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!