Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amikor a munkáltató megmondja,...

Amikor a munkáltató megmondja, hogy mondjon fel a munkavállaló, akkor miért alázkodnak meg sokan?

Figyelt kérdés

Dolgozom vagy 5 éve, nem alantas pozicióban, de nekem csak mostanában tűnt fel, hogy sok ember felmondása mögött az van, hogy megmondták neki, hogy mondjon fel....


És mivan, ha nem mondok fel? Nyilván a kirúgás kényelmetlenebb a munkáltatónak, mert ha ő adja a felmondást, és az hibás, akkor lehet perelni jogtalan felmondás miatt, stb.


De tényleg ilyen suttyók a munkáltatók?


2018. szept. 2. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Van hogy nem akarják kifizetni a kirúgás után járó bért. Ha felmond az illető nem kell nekik fizetni.
2018. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Balazs!


Kovetlek!


Nem szabadulsz!


Megmondtam mar!


Te nem irhatsz ki kerdest!


Azonnal fejezd be!

2018. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában az a normális megegyezés ha minketten nyernek valamit. Azaz a munkáltató beleegyezik egy jó ajálnó levélírásába és ha felkeresik, akkor csak jót mond ha fel mond az illető.


Meg persze az jobban is mutat az önéletrajzon.


Nyílván senkinek sem jó ha majd a potenciális munkáltatód felhívja a régi főnöködet ő meg mérgesen elmond a lehető legrosszabb munkavállalónak a világon.

2018. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Valaszolhattok, de ez megint az a bizonyos troll kerdezo.
2018. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
mert ha nem mondd fel akkor elkezdik szivatni.
2018. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Balázska!


Én is figyellek!

Fejezd be, fáradjál már el a kitalált kérdéseiddel.

Ahogy előttem már írták, Te nem írhatsz ki kérdést. Egyet sem!

2018. szept. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

MIVAN?


milyen balázska, linkejetek már ide kérdéseket...én nem irtam kérdést erre az oldalra január óta.

2018. szept. 4. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!