Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lányok 500000ft havi nettó...

Lányok 500000ft havi nettó fizetés jónak számít már?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 08:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
137000 ft nettó a Gyedem és mellé 29600 ft a családipótlékom, úgyhogy ahhoz mérten, ha nem lennének gyerekeim és 500000 ft lenne a fizetésem, akkor az jónak számítana. 30+N
2018. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

A férjem ennyit, vagy kicsivel többet keres, de nem a pénzéért vagyok vele. Amikor megismerkedtünk még alig volt fizetése, a semmiről indultunk, én akkor is szerettem, most pedig boldoggá tesz, hogy azon kívül, hogy a családjának él, hogy 16 év után is rajongásig szeret (én is őt)megteremti az anyagi biztonságunkat is.

Hát ennyit a fizetésről.

2018. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%

Az attól föügg mekkora a pö csöd, milyen magas vagy, mennyire vagy kigyúrt, és milyen kocsid van.

Van rá egy képlet, az adatokat össze kell adni, indexálni kell, ha az indexálás 100 alatti akkor kevés.


Csak így tudod meg hogy lényegében hogyan is állsz a nőkkel.

2018. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nőként keresek ennyit. A párom valamivel kevesebbet, de amikor összejöttünk ez pont fordítva volt. Nekem még alig volt fizetésem. Egymásba szerettünk ígyis és szeretjük egymást úgyis, hogy most enyém a több bevétel. Nincs ebből semmi probléma, bár gondolom ezt neked nehéz lehet feldolgozni. :D
2018. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
igen elég jónak számít ami miatt nem kellenél mégse az az hogy a gyakorikérdéseken vársz dicséreteket
2018. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!