Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vidéken 190. 000 forintból...

Vidéken 190. 000 forintból meg lehet élni egyedül?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,és úgy gondolom ideje elköltötözni a szüleimtől.Komárom-Esztergom megyében lakom és itt is szeretnék maradni egyenlőre,csak nem tudom mennyire lenne szűkös egyedül élni ennyi pénzből.
2018. szept. 7. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ez nettó?

Mert ha igen akkor nagyon jól, én havi 40 ezerből élek.

2018. szept. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Egy kisebb városban is meg lehet élni ennyiből egyedül, nemhogy vidéken.
2018. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ki lehet belőle hozni. Albérletben laknál? Mert akkor csak azt kell nézni, hogy felétek mennyik az albérlet árak, de szerintem akkor is ki lehet belőle hozni simán.
2018. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb varosban?! En BP-n eltem eleg sokaig ennel kevesebbol.
2018. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem még akkor is nehezen, ha saját házban laksz. Én is kb. ennyi nettót keresek vidéken és kifejezetten spórolós vagyok, de ha egyedül élnék, akkor necces lenne úgy, ha félre is akarok tenni belőle.
2018. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Drága Bogár!

105 ezerből éltünk 3-an 11 hónapig. Túléltük.


Ha nem kell a lakhatásodért fizetni, akkor ez egyedül megfelelő bevétel havonta.

2018. szept. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ, hol.Sopronban, Győrben, nem.



Én nem tudnék ennyiből megélni.Nettó 230 kell,hogy normálisan élj.


-Kell fizetni a lakbért+rezsi.Igényes lakás, igényes környéken környéken, a bér+rezsi kb 120 ezer.


-Aztán, kocsit kell fenntartani.


-Valamit sportolni is kellene.


-Valamit enni is kellene, nem csak kenyeret és vajat.


-Nyaralni is kellene



190 ezer vegetálásra jó, de élni nem.

2018. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként ilyen szempontból szerintem annyira nem ajánlatos megkülönböztetni vidéket és várost/Budapestet, mivel Bp-en vagy nagyvárosban nagyon szinte mindent olcsóbban meg lehet venni, mivel sokkal több üzlet van, nem is beszélve a közlekedésről, ha még Bp-en laknék nem lenne autóm, mert havi 10 ezerből le van tudva a közlekedés, ezzel szemben vidéken, ahol sokak számára muszáj, hogy legyen autó, így üzemanyag+kgfb+javítások+vizsgáztatás+adó+esetleges casco. Vidék nem feltétlenül olcsóbb, mint Bp vagy akármelyik nagyváros.
2018. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!