Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért kaptam kevesebb fizetést?

Miért kaptam kevesebb fizetést?

Figyelt kérdés

20/F


Munkába járok mint iskolás részére, nem állandó munka. Máma jött a fizetés a gyárból, 180€. 6 napot voltam ott, és 4€/órabér. Na én ezt kiszámoltam, és akkor 3,75€ órabért adtak volna? Akkor miért mondtak nekem 4€/órabért? Ügynökség keresztül kerestem melót. 192€-nak kellett jönnie. Talán valamit elcsesztem a munkába vagy miért kaptam 12-vel kevesebbet? Nem értem. Nem vagyok az a fajta ember, aki megmondja a magáét a másiknak.



Szerintetek miért kaptam 12-vél kevesebbet?


2018. szept. 14. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Adó?
2018. szept. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De azért 12€ levonnak? Ez meg nekem nem történt. Hisz nekünk mint iskolásoknak tisztában meg kellene kapnunk nem?
2018. szept. 14. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám, hogy adót vontak, de ne haragudj, mi mégis honnan tudjuk? Még azt semn írod, melyik ország, mire számítasz? Az is lehet, hogy az ügynökség vont le valami közvetítői díjat. Menj be és kérdezd meg. Nem kell "megmondani a magadét" meg rájuk borítani az asztalt, csak kérdezd meg, hogy helló, 4 euróról volt szó, féreértettem valami, vagy van valami extra levonás, vagy végül miért nem annyi, amennyi? 20 évesen ennek mennie kell.
2018. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
8 órát dolgozom de 7,5 órát írnak be, szünettel együtt 7,5. Már minden rendben, rájöttem. Bocsássatok meg, szőke vagyok
2018. szept. 14. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!