Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha januártól szeretnék/tudnék...

Ha januártól szeretnék/tudnék dolgozni egy alapítványnál, akkor mennyivel előtte jelezzem feléjük? (röviden lejjebb)

Figyelt kérdés

úgy alakult, hogy januártól jobban belefér az időmbe (de ez mindegy, nem ez a fontos), hanem az, hogy úgy gondoltam, beadom az anyagomat több alapítványhoz, civil szervezethez, hogy hátha tudnának helyet pár hónapra legalább biztosítani/foglalkoztatni, próba szerencse

nem tudom, hogy érdekli-e őket, de gondolom, megpróbálom, hátha



a kérdésem az lenne, hogy mennyivel előtte kell szólnom nekik?

1-2 hónappal előtte??

és ha csak pár hónapot szeretnék menni, azt előre egyeztessem velük, vagy előre ne szóljak erről, hanem majd szóljak amikor eljövök



2018. szept. 18. 23:48
 1/2 A kérdező kommentje:

vagy ne írjam hogy januártól tudok menni, hanem pl november végén vagy később adjam az anyagomat be?

nem baj ha nem január elejétől vagyok ott, csak nem előbb, mint január eleje, később lehet

2018. szept. 18. 23:51
 2/2 anonim ***** válasza:

Önkéntes munkára gondoltál, fizetés nélkül? mert arra bármikor jelentkezhetsz.

De ha rendesen, fizetésért mennél, akkor ez nem így működik, hogy most ráérek, dolgoznék 3 hónapot, aztán nem.

Úgy működik, hogy ha szüksége van az alapítványnak valakire, akkor meghirdeti az állást, hogy milyen pozícióban keres valakit - és az rendszerint nem 3 hónapra szól. Az alapítványoknak szoros elszámolásuk van, és jellemzően nem dúskálnak a pénzben.

2018. szept. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!