Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliai munkák úgy, hogy a...

Angliai munkák úgy, hogy a cég kifizeti az utazást?

Figyelt kérdés
Van ilyen? Ha van ilyen, akkor lehet azt 2 gyerekkel együtt? Ha van cégnevet, és elérhetőséget lehet kérni?

2018. szept. 21. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk valami neves kutatóprofesszor vagy vagy egyéb ritka magas fokú kompetenciával rendelkezel, ami miatt nagyon kellenél egy cégnek, akkor előfordulhat, de ha csak kulimunkásnak akarsz kimenni(mosogatás, takarítás, gyár) akkor kizárt dolog.
2018. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mérnöki diploma... Szerintem az nem turi-munka. Igazából bármilyen állás, csak állás legyen.
2018. szept. 21. 18:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább számolj úgy hogy nem fizetik.
2018. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3/3, szóval azt mondod, hogyha már kint vagyok, akkor a cég állítása alapján azonnali kezdés szállással? Szóval csak repülőjegyre kell félretenni, és akkor majdnem 100%, hogy fel is vesznek. Lehet, nem a legjobban értelmeztem, de értem!
2018. szept. 21. 18:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Te mérnöki diplomával tényleg ennyire sötét vagy?

Komolyan gondolod hogy oda mész kis magyar migránsként a diplomáddal, aztán mindent ingyen adnak, de még a seggedet is kinyalják?

2018. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lenne olyan cég, aki fizet utazást és szállást 3 főre, kivéve, ha valami extra pozícióról van szó. A férjemnek kifizette a cég a repülőjegyet, de csak utólag, illetve pár napra hotelt, amíg talált magának szállást. De nem Anglia, és hiányszakmában.
2018. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de miért fizetne egy Angliai cég a világ másik felén lévő munkaerőért? Ha ott akarsz dolgozni, akkor menj ki, költözz oda. Kb. fél hónapnyi fizetésből be is hozod a repülőjegy árát, nem is értem, hogy miért kell ennyire csórónak lenni.
2018. szept. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#5, igen. Nyugaton, ha van diplomád, akkor kinyalják a se**edet... Amúgy köszönöm az összes további választ, nagyon hasznosak voltak! :)
2018. szept. 22. 10:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen munka közvetítő cégek, de én nem ajánlom egyiket se és inkább gyermekteleneknek jó. Ezek azok akik tömeg szállókat csinálnak ahonnan lehet hallani a sok horror sztorit. (személyes és több embertől tapasztalat) érdemesebb gyűjteni és önerőből vagy baráti segítséggel megoldani.
2018. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Külföldre kimenni úgy érdemes hogy van anyagi tartalékod.

Ami egyrészt az utazást fedezi,és 2-3 hónapig biztonsággal a megélhetést.

2018. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!