Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multimilliomos vagy évi 30....

Multimilliomos vagy évi 30. 000$ jövedelmem legyen?

Figyelt kérdés
Kiszámoltam hogyan legyek multimilliárdos és azt is hogy évi kb 30000$ jövedelmem hogy legyen ,utobbi sokkal könnyebb hisz nem kéne dolgozzak kb semmit (csak addig míg kigyüjteném a 100kw -os szélgenerátor árát kb100000$ ) , multimilliomos meg kb ugylehetnék hogy egy csomo farmot és élelmiszerfeldolgozót létesítenék ,,,,elméleti szinten megy eddig még a dolog ,gyakorlatban szerintetek melyik a jobb választás ,egy csomo cég elég nagy felelősség (de ez már multimilliomosi szint )vagy inkább ne legyen joformán semmi felelősségem és veszek egy szélgenerátort 100000$ért kb ami 20 évet tart és 4 év után visszahozná az árát ,,, a szélgenerátorra a pénzt egyetem ideje helyett amerikába sporolnám ki , a farmokra meg feldolgozokra pedig elkezdeném egy két tehénkével itt falun ,,,,, szerintetek melyik a jobb választás ? Utobbinak hatalmas előnye hogy kb 25 éves koromra "nyúgdíjba " jöhetnék ?
2018. szept. 23. 21:37
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Bocsi ,,nem egy két tehénkével hanem 15-20 tehénkével kezdeném
2018. szept. 23. 21:39
 2/25 anonim ***** válasza:
Amerikában spórold ki, az lesz a legjobb. Amúgy meg már kiszámoltad, hülyeség a felelősség, jobbak a tehénkék.
2018. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Vagy inkább maradjak átlagos ,valamilyen karriernek nézzek utána ,most 12.es vagyok ,elég okos és jó tanuló ,így hát hatalmas a választási lehetőségem
2018. szept. 23. 21:44
 4/25 A kérdező kommentje:
Ja ,akkor suli után pár évet kimegyek az államokba ,addig közben párhuzamosan tudnék egy kisebb farmot üzemeltetni ,két munkással 50 tehénkét tudnék tartani ,a többi meg majd jönne utána fejlesztések után
2018. szept. 23. 21:47
 5/25 anonim ***** válasza:
Dehogy maradj átlagos, mire jó az? :D
2018. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Gondolom ,ha jol fizetem azt a két munkást nem csapnak be ,és akkor tudnék kintről irányítani ip kamerán meg simán ellenőrízhetném a farmot ....
2018. szept. 23. 21:48
 7/25 anonim ***** válasza:

Szakorvosok megkereshetnek ennyit USA-ban (radiológus, kardiológus stb.).

Nem vicc, keress rá az ottani szakorvosi fizukra, és még csak szélgenerátor sem kell hozzá xd

2018. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Igen ,tudom nagyon sokat keresnek ,de nekem inkább a matek meg az infó megy na meg még a fizika. . . .. ,,, de egyiket sem csinálom szivesen mint munkát ,ám de a kamionozás ,na az már simán szóba jöhet ,eleinte amig meglenne a jogsi ,addig valami gyárba járnék ,,,, annyi a nagy előny a szélgenerátorba hogy még a kisujjam sem kell megmozdítsam és termeli az energiát (20 évig )
2018. szept. 23. 22:06
 9/25 anonim válasza:
Vicces vagy így estére XXD Multimilliomos kiégek , fejben én is ki tudom találni h miből mennyit tudnék keresni de rólad így elsőre is lesüt h sosem lesz semmilyen jól menő vállalkozásod . Meg ha ezt a zseniális ötleted kiírtad ide akk miből gondolod h nem viszi el vki akinek van hozzá tőkéje kapcsolatai és megfelelő tapasztalata ahhoz h irányítani tudjon bármilyen céget . Am sok sikert a futószalag melletti gyári munkákhoz
2018. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Jó dolog is az álmodozás:)
2018. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!