Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multimilliomos vagy évi 30....

Multimilliomos vagy évi 30. 000$ jövedelmem legyen?

Figyelt kérdés
Kiszámoltam hogyan legyek multimilliárdos és azt is hogy évi kb 30000$ jövedelmem hogy legyen ,utobbi sokkal könnyebb hisz nem kéne dolgozzak kb semmit (csak addig míg kigyüjteném a 100kw -os szélgenerátor árát kb100000$ ) , multimilliomos meg kb ugylehetnék hogy egy csomo farmot és élelmiszerfeldolgozót létesítenék ,,,,elméleti szinten megy eddig még a dolog ,gyakorlatban szerintetek melyik a jobb választás ,egy csomo cég elég nagy felelősség (de ez már multimilliomosi szint )vagy inkább ne legyen joformán semmi felelősségem és veszek egy szélgenerátort 100000$ért kb ami 20 évet tart és 4 év után visszahozná az árát ,,, a szélgenerátorra a pénzt egyetem ideje helyett amerikába sporolnám ki , a farmokra meg feldolgozokra pedig elkezdeném egy két tehénkével itt falun ,,,,, szerintetek melyik a jobb választás ? Utobbinak hatalmas előnye hogy kb 25 éves koromra "nyúgdíjba " jöhetnék ?
2018. szept. 23. 21:37
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem viszik el ,ne aggódj ,onnan tudom ,hogy itt sokan tartanak tehénkét ,de nem tudják azokat profitálóan tartani :D ,nem értnek hozzá , amig pl romániában 25% szén forrásu a villamos energia kb 1600MW (forrás :transelectrica.ro),addig nem kell aggódni efelől , s ha lopnák is az ötletem ,sok sikert hozzá ;) ,kitalálok jobbat akkor ,annyi lehetőség van rá ....,,,, lényeg hogy abban kell gondolkodni amit a boltból megveszünk ...
2018. szept. 23. 22:27
 12/25 A kérdező kommentje:
Ja,amugy az álmodozás valóban jó dolog ;) ,főleg még azt is kiszámolni hogy kb mikorra lesznek meg a dolgok ,persze benne van az is hogy soha ,de attol még álmodozni elég izgalmas
2018. szept. 23. 22:29
 13/25 anonim válasza:
100%
Hallod te nem vagy semmi...Amúgy szerintem inkább "álmodozz", minthogy ne legyenek céljaid, terveid az életben. Amiből úgylátszik neked nincs hiányod. :)
2018. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
És hogy jutsz ki érettségivel Amerikába?
2018. szept. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Indeed .com on nézek valami nekem való melót ,(kényes nem vagyok ) és a repülőre valót +egy hónapi megélhetési költséget kisporoltam már nyáron .
2018. szept. 23. 22:57
 16/25 anonim válasza:
De szerintem még azért gyűjtsél ahhoz a pénzhez amit az 1 havi megélhetésedre meg a repjegyedre raktál félre, mert adódhat bármilyen +költség, váratlan helyzet amire azért jobb ha felkészülsz..
2018. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hát igy igaz ,előbb a sulival végzek ,pár honap kibirom ,addig még valahonnan szerzek egy kis pénzt s akkor elmegyek szerencsét próbálni ,s ha nem is jön össze az amerika ,akkor legalább megprobáltam s világot láttam
2018. szept. 23. 23:12
 18/25 A kérdező kommentje:
De elég jo állá hirdetések vannak ,ugyhogy szerintem evvel a felével nem lesz baj
2018. szept. 23. 23:13
 19/25 anonim válasza:
Amúgy a továbbtanuláson nem gondolkodtál?
2018. szept. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a munkavállaláshoz szükséges vízumod már megvan? Mert az USA nem az EU. Fekete munkáért meg max. minimálbért kapsz, amiből nem fogsz tudni félretenni.
2018. szept. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!