Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multimilliomos vagy évi 30....

Multimilliomos vagy évi 30. 000$ jövedelmem legyen?

Figyelt kérdés
Kiszámoltam hogyan legyek multimilliárdos és azt is hogy évi kb 30000$ jövedelmem hogy legyen ,utobbi sokkal könnyebb hisz nem kéne dolgozzak kb semmit (csak addig míg kigyüjteném a 100kw -os szélgenerátor árát kb100000$ ) , multimilliomos meg kb ugylehetnék hogy egy csomo farmot és élelmiszerfeldolgozót létesítenék ,,,,elméleti szinten megy eddig még a dolog ,gyakorlatban szerintetek melyik a jobb választás ,egy csomo cég elég nagy felelősség (de ez már multimilliomosi szint )vagy inkább ne legyen joformán semmi felelősségem és veszek egy szélgenerátort 100000$ért kb ami 20 évet tart és 4 év után visszahozná az árát ,,, a szélgenerátorra a pénzt egyetem ideje helyett amerikába sporolnám ki , a farmokra meg feldolgozokra pedig elkezdeném egy két tehénkével itt falun ,,,,, szerintetek melyik a jobb választás ? Utobbinak hatalmas előnye hogy kb 25 éves koromra "nyúgdíjba " jöhetnék ?
2018. szept. 23. 21:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hagyjad ő már kitalálta hogy multimilliomos lesz :D ne húzd vissza
2018. szept. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Évi $30e az kb. az amerikai munkás átlagbére. Nem tudom kibogozni, hogy ez neked hogy jön össze a "multimilliomosnak" levéssel, de ez biztosan nem az. :)
2018. szept. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Azt nézted, hogy a tehénkeárak hogy állnak az usa-ban? De biztos nem olcsók.
2018. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit félreértettetek ,a tehénkéket itthon tartanám ,közben meg nézegetnék ki amerikába,de épp a reggel korán számoltam ki hogy kb 1000 tyúkocskával is annyit keresnék mint amerikába itthon ,tehát elöször tyukokat utána teheneket tartanék ,persze hova tovább annál nagyobb mennyiségben ,amerikába meg csak nyaralni mennék , jo sok farmot létrehozni és üzemeltetni elméleti szinten már milliomossá tesz
2018. szept. 24. 22:26
 25/25 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy évi 30000 dollárról beszélsz, azt hittem, hogy havi, azért írtam az orvost. Évi 30000 dollárt takarítók is megkeresnek usa-ban.
2018. szept. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!