Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fundamenta szakértői ág?

Fundamenta szakértői ág?

Figyelt kérdés
Miben más, mint a sima szeb? Pest megyében mennék át oda, annyit hallottam róla, hogy állományból dolgoznak, nincs hideghívás meg ilyenek. Illetve azt mondták még, hogy nehéz oda átkerülni a sima csapatból, ez miért van?

2018. szept. 26. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
mi az a hideghívás?
2018. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Amikor egy teljesen random telefonszámot kapsz/szerzel akárhonnan (akár magadtól is keresheted), és felhívsz egy embert, akiről semmit sem tudsz, és vele próbálsz időpontot egyeztetni.
2018. szept. 26. 11:57
 3/16 A kérdező kommentje:
*annyiban más, mint a többi hívás, hogy mikor valakinek az ismerősét hívod, akkor nyilván megtudod az illetőtől, hogy nagyjából kire számíts, lesz kB fogalmad róla, ki is fogja felvenni, mivel tudod megkeresni.
2018. szept. 26. 12:00
 4/16 anonim ***** válasza:

Átkerülni csak azért nehéz, mert macerás az adminisztrációja. Amúgy egyáltalán nem nehéz, viszont végleges. Nincs oda vissza átjárás. Vezetőiről átmehetsz szakértőnek, de akkor ott maradsz.


Annyi a különbség egyébként, hogy a szakértőin nincsenek karrierszintek és ennek megfelelően jutaléksávok. Ott sem az első percől kapsz címanyagot.

Elmész, bejelentkezel sajät hiteletés tréningre. Ha levizsgáztál, meglesz a hiteletési jogodultságod, onnantól fogsz címanyagot kapni. De csak abból nem fogsz megélni. Ember nincs a fundamentánál, akit eltart az e-bankáros címanyaga.

Nem kell csapatot épìtened, jutalékod kizárólag értékesítésből (ltp, saját hitel és keresztértékesítés) lesz. Kötelező megcsinálnod a biztosításközvetítői hatósági vizsgát is, lakásbiztosításból terv van, tehát azzal is foglalkoznod kell. Fél éves türelmi időszak van, ha annak lejártát követően az első negyedéves méréskor nincs meg a 30 miliós ltp kötésátlagod, akkor érzèkeny búcsút vesznek tőled.

Vezetői karrieren csapatépítésből is van jutalékod, nincs biztosítás, nincs e bankáros címanyag, szintenként eltérő a jutalékkulcs. Hitelezni csak egy bizonyos karrierszint elérését követően lehet, a megfelelő tréning elvégzése után.

Szakértőin, ha hozod a havi 30 milliós átlagot, kapsz egy Opel Corsát, ami addig maradhat nálad, amíg hozod az elvárt havi 30 milliót.

Vezetőin pedig kedvezményesen vásárolhatsz autót (egy bizonyos szint elérése után) és karrierszinttől függően kapsz autótámogatást havonta.


Ha most akarsz belépni csak egyet gondolj végig: akarod e, képes vagy e rá?

Nem való mindenkinek ez a munka. Emiatt van az, hogy valaki szenved vele és adóssággal száll ki, valaki pedig csodás karriert fut be.

2018. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez elég lelombozó. A címanyag milyen? Olyanok, akiknek valamiért benne maradt az elérhetősége az adatbázisban (annó valaki ajánlásként adta egy személyi bankárnak, de nem mentek vele semmire), vagy konkrét Fundamentás céllal rendelkező ügyfelek?
2018. szept. 27. 11:34
 6/16 anonim ***** válasza:

Változó. Három éve kiszálltam, az akkori állapotra tudok hagyatkozni, de tudomásom szerint e téren azóta nem történt változás. Az e bankáros címanyag 98,%-ban aktív ügyfelekből áll. A feladatok jelentős része Ák értékesítés. Ha Ák érett lesz az ügyfél számlája, megkapod feladatként, higy keresd meg, értékesíts neki Ák-t. És ha már ott vagy, szerezz ajánlást, nyiss új számlát, kreálj valami jutalékreleváns ügyletet!

Kis részben lejáró számlákhoz kell kimenni, itt a feladat az újrakötés.

Elvétve akad olyan, hogy ügyfél jelentkezik be, személyi bankárt kér. Még ritkább, hogy kimondottan számlanyitási szándékkal teszi.

Nekem az e bankár hatékonyságom igen harmatos volt. Ami Ák-t értékesítettem (nem volt sok, mert ellenkezett az elveimmel) az kifejezetten az ügyfél kèrésére történt és soha nem e bankárból.

Sok az elavult adat, ahol az ügyfél ugyan valós, csak az elérhetősége nem frissült és már nem jó a telefonszám, és / vagy email cím.

2018. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy ilyen korrektül leírtad.

Nekem annyira nem kell a csapatépítgetés, 1-2 munkatársam van, de nem túl aktívak, ismerőseim meg nincsenek a környéken, nemrég költöztem. Nekem az tetszett igazából, hogy magam lehetnék, nem rugdosna a vezetőm a saját jutalékáért, viszont abban reménykedtem, hogy a címanyag használható, mellékállásban csinálnám heti pár órában, szóval messze nem múlna rajta a megélhetésem.

2018. szept. 27. 11:58
 8/16 A kérdező kommentje:
Illetve még egy kérdés, ha gondolod, privátban is jó, mennyi volt az annyi azzal az aktivitással, amit te írtál? Túlzásba én sem szeretném vinni. Illetve, ezeknek a képzéseknek emlékszel, milyen költségeik voltak? Én már csak a 21.000 körüli belépő képzésre emlékszem, de az ottaniakról semmit sem tudok, tájékoztatni meg nyilván nem akarnak, mert nem érné meg nekik. :)
2018. szept. 27. 12:04
 9/16 anonim ***** válasza:
Nézd, ha egyébként az értékesítés megy és nem zavar, hogy lakásbiztosítással is kell foglalkoznod, akkor rosszul nem jársz. Vezetői "rugdosás" azért ott is van, hiszen vannak területi vezetők, akiknek hoznia kell a csoporttervet. Nem tudom melyik régióba kerülnél, a regionális vezetőn múlik, hogy milyen gyakran csinál meetinget, ami nem kötelező, csak erősen ajánlott (vagyis kötelező ).
2018. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nemntitok, leírom itt is. 0 és 30% közt mozgott. Viszont ha a hatékonyságod egy adott mérési intervallumban nem ér el egy bizonyos arányt, akkor nem terhelnek tovább e bankáros feladatokkal. Magyarán akkor ugrik az e bankárod.

Azért írom ilyen "rejtélyesen" az elvárt arányt, mert nem emlékszem konkrét számra.

2018. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!