Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fundamenta szakértői ág?

Fundamenta szakértői ág?

Figyelt kérdés
Miben más, mint a sima szeb? Pest megyében mennék át oda, annyit hallottam róla, hogy állományból dolgoznak, nincs hideghívás meg ilyenek. Illetve azt mondták még, hogy nehéz oda átkerülni a sima csapatból, ez miért van?

2018. szept. 26. 11:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20%
Fundamenta jelen formájában hatalmas baromság, sok ismerősömnek van és senki sem tudja felhasználni.
2018. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez egyrészt nem igaz, másrészt semmi köze a feltett kèrdéshez.
2018. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nekem is Fundamentával valósult meg a házvásárlás, azért tudom eladni, mert tudom, hogy jó, megkaptam, használtam, nyitottam újat, őszintén jó a termék. Csak a sok rámenős ügynök (mert ők nem nevezhetőek bankárnak) elrontja/rontotta a megítélést, és el kell telnie egy csomó időnek, mire oda jutunk az ügyféllel, hogy jé, hát ez nem is hülyeség, még jól is járok... Szóval miattuk nehéz ez az egész. De akkor úgy látom, a szakértő vonalon sem rózsás a helyzet, nem létezik a kényelmes, küzdelem mentes Fundamentázás... Nagyon köszönöm, hogy ennyit segítettél. :)
2018. szept. 29. 13:52
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia, írtam privát üzenetet.
2018. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A mai nappal sajnos vége
2018. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Köszönjük is meg a tisztelt kormánynak, hogy ismét belerúgott a magyar lakosságba!
2018. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!