Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondolnátok ha a fizetést...

Mit gondolnátok ha a fizetést 3 hetes csúszással kp-ben alacsony címletben kapnátok meg? 1000 és 500 ft-ban?

Figyelt kérdés

Mit gondolnátok erről? Szar alacsony bér, és most szept végén adták oda az augusztusi bért, amit ugye szept 10-ig kellett volna. De nem elég hogy csúsztak 3 hetet, a fizetést egy borítékban összevissza gyűrt alacsony címletekbe kapnátok meg. 1000 ft, 2000 ft, sőt még 500 ft-os is. Csak úgy dagadt a boríték de nem azért mert sok volt benne, hanem azért mert az a gyér kis bér (részmunkadiő) ilyen 1000 meg 500ft-ban volt benne.


Mit gondolnátok erről az egészről?


2018. szept. 28. 18:26
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
76%
Jobb mint a 20 ezresekben amit sehol nem fogadnak el.
2018. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
72%

" Jelen esetben mi is a bajotok Kérdezővel??"



Megmondom mi a bajuk velem. Az a bajuk velem hogy rá merek világítani a magyar valóság egy kevéssé tetszetős szcenáriójára és nem a szokásos dumát nyomom hogy 24 évesen havi milliót kereső programozó vagyok.

helyette!

Kisbéres zoknijakab vagyok aki örül hogy egyáltalán van neki helye és kap bármennyit is.


és az a gondjuk hogy rávilágítok arra is hogy bizony 100ból 99 ember épp ilyen mint én hiába nyomják az önfényezést.

2018. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
78%
22-es elfelejtettél átjelentkezni:S
2018. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Én is így érzem.


De Te a kérdező vagy és most másik reggel válaszoltál?

2018. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora lebukás. :)
2018. szept. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
53%
Biztos elfáradt miközben számolgatta a sok ötszázast..:D
2018. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
57%
Aranyos kis trollocska válaszolgat a saját kérdésére. :D
2018. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
47%
Mélyen magamba néznék, miért csak ilyen helyet találtam...
2018. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

# 28



Én nem az ő sokadik regje vagyok, hanem a környezetmérnök.



Szóval...


Miért is nézzen magába?

2018-ban élsz és Magyarországon???

2018. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

"Azt, hogy megint előkerült a munkaügyis troll és unatkozik :D


Amúgy velem eljátszották többször egymás után, hogy késett a szerződéshez képest a fizetés - egy darabig szóltam, aztán felmondtam :-)"


Na, most ezen mi lehúznivaló van? :D

A troll az igaz - már rögtön megismertem.

Az meg, hogy felmondtam... vállalkozó vagyok, rendszeres havi megbízással (nem, nem munkaviszony), szerződés alapján dolgozom: én teljesítettem a szerződésben foglaltakat, a másik fél nem, holott le volt írva, hogy köv. hó 8-ig meg kell kapnom a pénzt. Tavaly dec-ben kezdődött, amikor karácsony előtt pár nappal "méltóztattak" kifizetni - de nem azért, mert nem volt pénz- így aztán ajándékokat szinte nem is tudtam venni.

Aztán tovább ment a szívózás, a végén már volt olyan, hogy máj.,jún. havi pénzemet kaptam meg július elején. Minden hónapban bizonytalanságban voltam, mikor méltóztatnak utalni (60 ezer ft-ról van szó és ismétlem, nem azért, mert nem volt pénz) Állandóan csak a saját pénzemen telefonálgattam, kértem, stb

Augusztusban felmondtam. Most boldog vagyok :-) Lehet, kevesebbet keresek, de nem kell stresszelnem :-) Majd bejön máshonnan (vagy nem :D )

2018. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!